January 2016

31 January 2016

31. january 2016 at 18:33
"The most beautiful people we have known are those who have known defeat, known suffering, known struggle, known loss, and have found their way out of the depths. These persons have an appreciation, a sensitivity, and an understanding of life that fills them with compassion, gentleness, and a deep loving concern. Beautiful people do not just happen."
Ani nevím co si o tomhle týdnu mám myslet. Tak nějak jsem ztratila motivaci cokoliv dělat kolem zkoušky co mám ve čtvrtek. Už sem z toho tak hrozně unavená. Zabývám se tímhle předmětem od října a už toho bylo dost. Před pár dny jsem zase celou noc nespala jenom z toho jak to dopadne no a pak taky ještě z jiný věci :(. No nic. V pondělí jsem se asi po roce sešla s D. Bylo to nejvíc divný a nikdo z nás očividně nechce řešit to co se stalo takže děláme že se nestalo nic a přišlo mi že jsme se neviděli tak max. týden :D jako občas nechápu. V úterý jsme si udělali dost spontání výlet :D. Kdybych se radši doma učila, ale poslední dva týdny jsem radši všude jinde než doma. A minulý týden jsem si už chtěla dokonce zabalit věci a odejít. Někdy už tady z toho fakt nemůžu. Docela přemýšlím že bych se odstěhovala do Prahy ale nějak vůbec nevím. No od středy do dneška se učím a přijde mi že nic nevím a už sem z toho tak znechucená že se mi to ani učit nejde. Kdyby to bylo alespoň něco co mi někdy k něčemu bude. Alespoň mi dělaj radost seriály :D ehm, začali PLL a TVD takže mám zase na co koukat. Za týden mi začíná letní semestr a už se docela těším do školy. Tenhle semestr mám školu 4x týdně a myslím že úterky volné což je fajn takový mini víkend v týdnu :))

22 January 2016

22. january 2016 at 14:56
" what screws us up most in life is the picture in our head of how it´s supposed to be "
Čtvrtek jsem byla doma, učila jsem se otázky a odpoledne jsme byli s M. se vyvenčit v Tescu :). Pátek to samí. Už mě to nebaví :/. V sobotu jsem si udělala volný den a byla jsem s kamarády na plese. Nejdřív jsme byli na večeři a pak jeli na ples. Což byl ten asi nedivnější na kterým jsem byla :D. Nejdřív se na nás s L. nalepil naší spolužačky přítel. Prostě se mě pořád na něco vyptával a pak mi pořád říkal že půjde se mnou domů :D jako měla jsem dost. Pak jsme naštěstí potkali naše dva kamarády a ty nás zachránili a dělali jsem že jeden z nich je můj přítel :D jako dost jsme měli. A nejlepší bylo že když mě bude zase otravovat tak že se sním bude klidně prát, no a nakonec jsme s nima strávili většinu věčera a bylo to fajn :). Taky jsem čekala na jednoho člověka, no nedorazil a ještě mi napsal takovou omluvnou esemesku že tomu tak nějak nevěřím. No a jak jsem byla tak trochu opilá protože nás pořád někdo zval na panáky :D jako za celý večer jsem neutratila ani korunu :D, tak to na mě nějak dolehlo že ten člověk nepřišel a tak nějak všechno ostatní :/ ale oni se mě pořád snažili rozesmát :) a nakonec jsme si to užili a domu jeli kolem 4 ráno. Pak ani nevím jak nás to napadlo že pojedeme pro snídani do tesca :D. Takže jsme spali na parkovišti :D. Jako děkuju že to auto K. má vyhřívané sedačky jinak by jsme tam asi umřeli. Jako nejlepší šok bylo jak jsem se tam probudila a ta vteřina než mi to došlo kde sem, já jenom co děláme na parkovišti :D. Nejlepší bylo že asi kolem pátý byli na tom parkovišti policajti a mi v tom autě, tam si spíme :D. Jako tohle nezapomenu a pak jak jsme šli hned jak otevřeli nakupovat a jak na nás všichni koukali :D. A nějaká paní na mě měla kecy, prej podívej se na ní jak chodí nakupovat :D a já si tam v lodičkách a plesových šatech :D. Zbytek neděle jsem spala a pak se dívala na seriály. V pondělí jsem se probudila a říkala si jak se budu hezky učit, jo jasně. Nakonec jsem asi do tří dělala že neni zkouškový a pak jsme si s V. udělali spontání výlet do mekáče :D. Úterý, byl další den kdy jsem si říkala jak už dneska fakt začnu s tím učení, jo jo :D. Takže jsem začala ve středu a to mám další středu tu zkoušku a už teď vím že to prostě nedám. 200 A4 do svého mozku za týden nedám. Takže začínám uvažovat že to risknu a půjdu až další týden ale ještě nejsou vypsaný termíny a bojím se aby nějaký vypsali. Takže projíždím naší stránku na fb a uklidňuju se tím že si čtu příspěvky jiných jak tuhle zkoušku nedali, nestíhaj jí udělat a tak :D. Kdybych se radši učila. Poslední týden mi to nějak hrozně nejde, prostě se za den víc jak 6 stránek nenaučím. Takže termín v září to jistí, to snad stihnu do září :D. No nic jdu dělat radši něco do školy :))

13 January 2016

13. january 2016 at 19:55
"In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away"

Začnu minulým pondělí, což byl fakt fail :D. Jako první pondělí roku nemohlo dopadnout líp. V pondělí jsem měla zkoušku, ehm nedali jsme to ten den nikdo :D měla jsem jenom 45%. Takže jsem naštvaná jela domů ale předtím jsem se stavila ještě v Mangu kouknout se na slevy a koupila jsem si nové džíny, basic trika. Celý další týden jsem trávila tak že jsem ráno vstávala v 7, učila se a prokrastinovala (jak jinak :D, viděla jsem asi tak 365463 videí na youtube). V pondělí jsem měla 1. opravný termín no a mám to ale byli to nervy. Jako nejvíc se mi to nechtlo učit se to další týden. Včera jsem si udělala volný den. Konečně se pořádně vyspala, udělala jsem si snídani do postele, uklidila pokoj protože mi přijde že jak se učim tak po sobě neuklídím a jenom ty věci odhazuju :D. Odedneška do soboty se zase budu učit. Chybí mi poslední zkouška kterou mám na konci ledna. A jen doufám, že se těch 200 otázek naučím. Dneska jsem je teprve vypracovávala a mám jich jenom 30, takže asi udělám prvných 100 a kašlu na to :D nebo to budu dělat objednu :D.V sobotu jdeme na ples tak to se těším a jenom doufám že to nedopadne jak minule (nebo jako vždycky). Minulý rok to bylo fakt šílený. Nepamatuju si co bylo od 11 tak do 2 ehm :D no jako asi jo ale spíš matně. Takže letos se budu trochu hlídat ať se zase nemusím zbytek roku stydět :D ale těšíííím se :)


2 January 2016

2. january 2016 at 18:25
"We re-open our door for toxic people and call it seeking closure"

Tak je tu rok 2016. Nevěřím, nechápu, strašně to uteklo ale co naděláme že :). Poslední dny roku byli fajn a bude takový i celý rok, věřím v to :). Ve čtvrtek jsem se zase všichni po dlouhé době viděli a fakt jsme si to užili :). Pátek už tak fajn nebyl :D čekal na mě návrat do reality aneb moje pondělní zkouška. No bude to zajímavý, jako mám pocit že neumím nic a po tom co jsem se dneska celý den učila už nemám ani chuť něco dělat dál. Takže to vídím na vanu a seriály :D ehm moje předsevzetí vydželo asi tak 10 hodin, no co :D. Ale řekla jsem si že zítra vstanu v 7 a věnuji tomu celý den a uvidíme :). V pondělí teda jedu do Prahy jen na zkoušku a pak se chci podívat po slevách :). Zbytek týdne nějak nevím co, asi se začnu pomalu učit na další zkoušku. V pátek chystáme něco s V. Taky jsme si asi po roce začali psát s M. a že mě chce vidět a tak. No a taky chceme jít v lednu na ples na to se těším protože pokaždý chodím domů v 6 ráno a ty náše zážitky vždycky. Nezapomenu jak jel kamarád domu busem a dojel až do Prahy :D. Jinak nemám na leden vůbec žádné plány. Nejradši bych zabalila kufr a jela někam k moři, nějak letos té zimě nefandím :). No snad o prázdninách se nikam vidáme. Chtěli by jsme zase k moři tak to musí vyjít :). Nějak mi to moře pořád chybí. Ale to nejdřív mě čeká ještě několik zkoušek, letní semestr a další zkouškové ehm :D. Nemůžu se dočkat až zase nějakou dobu mě tolik nebude zaměstnávat škola a budu moc dělat co chci, no teda spíš bez výčitek budu moc dělat co chci :D. Znáte to. Někdo vám napíše ať s ním dete ven ale vy by jste měli sedět doma a učit se ale stejně dete a pak si to vyčítáte :). Jinak vám přeji krásný rok 2016 :)

Taky jsem dneska četla svoje články tak rok zpátky. Až teď jsem si uvědomila jak moc jsme jiná než před rokem. To co se stalo minulý rok mě absolutně změnilo. Asi jsem to potřebovala. Ztratila jsem úplně všechno. Od lidí bez kterých jsem si neuměla představit život, školy, práce a tak. Musela jsem si vybudovat všechno znovu. A jsem šťastnější a řekla bych i vyrovnanější než sem byla. Dřív jsem se úplně kvůli všemu stresovala a vím teď že úplně zbytečně. Ať už se stane cokoliv život jde dál i když to vypadá že nepůjde...