December 2015

rok 2015

28. december 2015 at 18:39
Pořád nějak nevěřím že je rok 2015 skoro za námi. Tento rok strašně utekl a až teď chápu jak moc mě tento rok změnil. Zažila jsem věci které bych radši nezažila ale právě tyhle věci mě posunuli dál. Byl to pro mě rok kdy se mi rozpadl můj životní sen a já absolutně nevěděla jak dál, musela jsem odejít ze školy která mě bavila a začít znovu. Byl leden a já myslela že letošní rok bude tím nejhorším. Únor taky nebyl tím nejlepším měsícem a přišlo mi že pro každýho byl únor hrozně těžkým měsícem. Ale jak přišlo jaro tak jsem začala vidět věci lépe. Začali jsme plánovat dovolenou, podala jsem si přihlášku na vysokou která pro mě byla jednou z možností minulý rok a měla jsem hned lepší náladu protože jsem už věděla že je něco předemnou na co se můžu těšit. Do léta jsem chodila do práce, kde jsem pak v čevenci skončila, pak jsme byli na dovolené na kterou v životě nezapomenu. Uspořádala jsem si tam hodně myšlenky a tak nějak směr kterým bych se chtěla vydat. I když jsme tam byli s kamarády jen týden, měla jsem pocit že tam patřím a dodneška na to místo vzpomínám a doufám v to že se tam někdy znovu podívám :). V říjnu jsem začala chodit znovu do školy a konečně jsem začala mít pocit že to co dělám má smysl a že je to tak správně. Ale pochopila jsem že vše se nám v životě děje je z nějakého důvodu. Ať už přicházíte o lidi bez kterých si neumíte představit být nebo se vám rozpadne váš sen je to z nějakého důvodu který bohužel poznáte až po delší době. A dodnes mě nepřestává udivovat jak jsem před pár lety chtěla něco udělat a pak jsem ze dne na den změnila názor že to bude jinak a tenhle rok jsem stála před stejným rozhodnutím a rozhodla jsem se jinak než předtím a asi to tak má být a jsem spokojená. Život mě nikdy nepřestane překvapovat. Stejně jako teď před nějakou dobou jsem se přestala vídat s člověkem se kterým jsme byli několik let a bylo to hlavně z důvodu toho že mě ten člověk sklamal jak se ke mně po tom všem zachoval. A teď mi ten samí člověk píše že se chce sejít a já souhlasila a to jsem ještě před pár měsící říkala že už se s ním nikdy nechci vidět prostě asi jsem blázen :). Prostě se mi poslední dobou začali vracet do života různí lidé o kterých jsem si myslela že se nikdy už bavit nebudem. No jsem zvědavá co mi rok 2016 přinese. Doufám, že dodělám ročník, poznám nějaké nové lidi, najdu si na léto nějakou práci a budu cestovat :). Krásný nový rok :)

27 December 2015

27. december 2015 at 15:29
" I hate distance. You meet the best people and they are always far away. "
A je po Vánocích :) na jednu stranu jsem ráda protože být Vánoce ještě několik dní tak se jenom valím :D. Protože tři vánoční večeře je maximim co dám a pak všechno to cukroví a tak :). Takže jsem odedneška začala zase jíst jak jím a normálně jsem se na to i těšila. Prostě od mnulého roku jsem naprosto ze svýho jídelníčku vyřadila cukr a jsem tak nejvíc spokojená. A aby jsme si rozuměli, jím přírodní cukr co je normálně v ovoci, obilninách a tak ;). Ze začátku to bylo hrozný ale dá se to ale občas si dám nějaké sladkosti to je pravda :). Ale už to nejím denně. Na štědrý den jsme byli doma a užívali dsi volna :). 25 jsme byli u babičky na večeři a druhý den u druhé. Co jsem dostala k Vánocům? Jako vždy :D pro mě je lehký kupovat dárky takže kosmetiku, anglický knížky, nějaké oblečení, Pandoru a další věci :). Dneškem mi končí moje "malý prázdniny" a zítra zpět do reality. Příští pondělí mám zkoušku takže se zase začínám učit :/ jako chce se mi no :( ale těším se na 31 až se zase uvidím se všema těma mýma :)). A nevěřím že za 4 dny je leden. Ten letošní rok strašně utekl :)

21 December 2015

21. december 2015 at 19:37
" burry the past but keep the lessons "
Tak mám za sebou první zkoušku ze zimního semestru a jestli to půjde takhle dál budu jenom spokojená :D. Řekněme že o víkendu jsem byla " procrastination queen" a nic jsem se neučila, no jako učila ale tím stylem že půstím si seriál pak se kousek naučím, půjdu ven se psem, uklidím, uvařím a tak :D Dneska v noci jsem navíc k tomu skoro vůbec nespala, prostě usla jsem asi v jednu, pak jsem se každou chvíli budila protože se mi zdáli neprosto hnusný sny. No a od 5 sem už neusla, jako perfektvní. Šla jsem do školy jak když jsem se učila celou noc :D. No ale mám to za 1 a ani nevím jak, nevím ani co jsem tam povídala :D pak jsem byla na snídani a koupila jsem si něco za odměnu :). Pak jsem jela domu, nakoupila, vyvenčila psa, naobědvala se a pak jsem jenom spokojeně padla do postele, pustila jsem si nějaké seriály a k tomu jsem si dala makronky, který jsem si dneska taky za odměnu koupila. Taky jsme se domlouvali že se 31 sejdeme zase všichni a prostě hrozně se na všechny těším. Dlouho jsme se neviděli a ty lidi mi prostě chybí :(. No a mám konečně vánoční náladu, dneska jak jsem vyšla ze školy tak úplně mi asi došlo že budou Vánoce a pak jak jsem byla v centrutjak je to tam vyzdobené a tak :). Takže jsem dneska konečně vyndala svoje vánoční pyžamo a vánoce můžou začít :). Zítra mi začínají vánoční prázdniny, vlastně začali v pátek ale jak jsem měla zkoušku tak to nebyli prázniny :D. Zítra plánuju spát do oběda ;) pak si chci pustit Home Alone, přejím se cukroví a ve 4 jdeme na vánoční trhy :)) ve středu asi to samé akorát budu asi celý den doma a pak ve čtvrtek Vánoce :). A nechápu jak může být za deset dní nový rok, jako jak? :D

18 December 2015

18. december 2015 at 16:20
" Sometimes you have to accept the fact that certain things will never go back to how they use to be "
Tak jsem tu s novým článkem a zase sem si říkala že bych sem mohla napsat zase takový malý update z mého života ;). Měsíc jsem nic nepřidala a co se dělo? Škola :D jako tenhle semestr byl nejšílenější. každej tejden sem měla nějaký test a všechny jsem je musela mít nad 70% a na každý ten test bylo minimálně 20 stránek takže většina mého volného času padla na učení. Ale jsem nejlěpší udělala jsem všechny ty testy, mám hotové zápočty ( teda až na jeden na který máme termín až v lednu) a chybí mi už jen dvě zkoušky no jen dvě :D v pondělí teď dělám tu jednu a tu druhou v lednu ale ta je teda šílená a nevím jak do svý hlavy nacpu těch dvě stě stránek :/. Taky jsem byli o víkendu nakupovat v Německu a podívat se na vánoční trhy. A jak jsem se těšila na Hollister tak mě tak nějak zklamal, to co jsem si vyhlídla na jejich stránkách v obchodě vůbec neměli ale napravila jsem to v Primarku kde jsem nechala přes 100 euro, ehm :D
V pondělí jsem měla poslední test k zápočtu na který jsem se já frajerka vůbec neučila :D ale mám to a to je hlavní ne :). Taky jsem se viděla s B. V úterý, středu jsem měla ještě školu a ve středu jsem nakonec nešla protože jsem si řekla že už toho bylo pro tenhle semestr dost :D. Šla místo toho ješt dokoupit nějaký dárky a konečně jsme ve středu ozdobili stromek a už to začíná doma vypadat že budou Vánoce, jinak mi to totiž vůbec nepřijde :( ale to snad přijde :). Ve čtvrtek jsem se učila na pondělní zkoušku, upekli jsme nějaký cukroví. Dneska to samí od rána se jenom učím a už toho mám dost. Těším se na pondělí až to budu mít zasebou. No a pak jsem si řekla že 22-25 se prostě učit nebudu, budu se jenom dívat na vánoční filmy, konečně se pořádně vyspím a taky chceme jít na vánoční trhy u nás ve městě který jsme letos ješt njak nestihli :). No a pak Vánoce :). Za 5 dní, nemžu tomu ani uvěřit jak to uteklo :)