September 2015

28 September 2015

28. september 2015 at 17:17
"I am learning every day to allow the space between where I am and where I want to be to inspire me and not terrify me."
Prodloužený víkend jsem strávila s rodinou na chatě. Bylo fajn se zase se všemi vidět a prostě vždycky si tam úžasně odpočinu :). Zítra už mě čeká škola, zároveň se těším a i trochu bojím ale snad to bude v pohodě. Mám konečně pocit že to co se chystám studovat je něco co mě bude bavit a ne je zajímat jak jsem to měla do teď. Protože na minulé vysoké škole mě nebavili předměty ale líbilo se mi povolání které bych mohla po dokončení školy dělat ale nejsem člověk který se dokáže učit něco co ho prostě nebaví a nevidí v tom smysl. To byl možná jeden z důvodů proč jsem tu školu nedodělala. Ale teď me budou bavit předměty které tam mám. Mám předměty jako angličtina, ekonomie, psychologie, sociologie, sociální komunikace, právo atd. No jsem na sebe zvědavá :). Zítra jedu do Prahy s V., jde se mnou do školy a pak půjdem se asi podívat někam do města. Ve středu jedu zase do Prahy, mám jen jednu přednášku tak to tam zajedu jen na otočku :). Čtvrtek plánuju spát do oběda :D, zítra totiž vstvám v 5 a ve středu si přispím do 6 :D jako na to sem nejvíc zvědavá jak zítra vstanu :). Na pátek zatím nic nemám, v sobotu máme rodinou oslavu a na neděli budu muset ještě něco vymyslet :)

23 September 2015

23. september 2015 at 17:54
And in my dreams, I meet the ghosts of all the people who have come and gone
Memories, they seem to show up so quick but they leave you far too soon
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co se dělo poslední tři prázdninové týdny? Zařizovala jsem spoustu věcí , byla několikrát v Praze, chybí mi moře :/, užívala si posledních dní prázdnin, hrozně utrácela :D a tak. Ale co mi udělalo největší radost bylo to že mi ve škole uznali všechny moje předměty takže mám v zimním semestru teď jen dva. Což je skvělý a škola 3x do týdne taky. V pondělí mám dvě cviky a úterý,středa přednášku takže to občas vynechám že :D ne dala jsem si předsevzetí (jako před začátkem každýho školního roku :D) že budu hlavně chodit do školy, nenechávat nic na poslední chvíli a pořádně se učit :) tak jsem na sebe zvědavá. Zatím budu do školy dojíždět a uvidím časem jestli se přestěhuju do Prahy nebo ne. V úterý už mi začne škola a i se tam celkem těším. Už plánuju jak na přednášku propašuju V. protože jede se mnou tak ať nemusí čekat někde venku a pak asi jako vždycky, oběd a tak :)) jo a mám novou závislost Pumpin Spice Latte, ne neodolám :D chudák moje peněženka. Ale zjistila jsem že když si doma udělám latte z kávovaru a dám si to něho perníkové koření (don´t judge me :D) tak je to skoro to stejný :)). Tak a teď k tomu utrácení :D prostě nemám na to už ani výmluvu i am just a shoppaholic :D prostě nepochopím proč jsem si koupila další hodinky, dvě! nový kabelky a další zimní bundu ale zase mám konečně boty na zimu no a taky prázdnej účet :D ale jinak se mám krásně, přijde mi že to všechno hnusný co se stalo se už nějak otočilo tak snad to bude zase nějaký dobrý období :) ale stejně pokaždý když se stane něco hezkýho tak se z toho bojím radovat aby se zase nestalo něco hnusnýho nebo je to tím že je podzim který já mám ze všech ročních období nejradši :) sem asi jiná ale mám ráda když je chladno, mlha a zataženo :))

3 September 2015

3. september 2015 at 15:42
We travel because we need to, because distance and difference are the secret tonic to creativity.

When we get home, home is stll the same, but something in our minds has changed, and that changes everything.
----------------------------------------------------------------------------
Tak jsem zpátky. Po měsíci zase doma :). Je to divný :D. Polovinu srpna jsem byla na chatě s rodinou a zbytek měsíce s kamarády u moře. Byla jsem doma vlastně jen na jeden den. Přijela jsem, vybalila kufr, zabalila kufr a ráno znovu odjížděla. Ale byl to úžasnej měsíc a moc jsem si ho užila. Nejvíc jsem si ale užila to moře s kamarády, bylo to úžasný. Hrozně mi chybí ta bezstarostnost tam. Každý den sme si hezky vyspávali do poledne. Pak šli do večera na pláž a pak jsme šli na večeři, zmrzlinu a koukat na západ slunce :). Jeden den jsme byli na výletě ve vedlejším městě. Což bylo v den kdy nebylo moc hezky a ráno i docela pršelo. Ale jinak jsme měly úžasný počasí :). Hrozně se mi nechtělo domu, úplně bych si tam mohla představit žít. I když by mi asi chyběl podzim a zima :)). Prostě nejradši bych se tam hned vrátila. Máme zase spoustu vtipů kterým rozumíme jen mi :D prostě příští rok jeden znovu :). A jak teď tohle píšu úplně mám chuť na pizzu a zmrzlinu :D. Jako ani nebudu psát jak jsem tam jedla protože za to se fakt stydím :D. Prostě úplně jsem tam nedodržovala svoje zdravý stravování a ty jogurty k snídani to nezachránili :D ale nejvtipnější je že po těch pizzach a zmrzlinách jsem ještě zhubla :D. No nic dost o dovolené protože to by vydalo na deset článků :). Zbývá mi posledních asi dvacet dní prázdnin, což je trochu smutný. Ale už se do školy těším, na nový lidi, novou školu a taky mi chybí Praha. Ještě ani nevím jestli budu bydlet doma nebo v Praze. Nějak to nechávám osudu. Kolej mi ještě nepřidělili tak uvidím no. Asi se rozhodnu podle rozvrhu, protože zatím to vypadá že mám školu 3x do týdne což by šlo dojíždět ta hodina a něco není tak hrozný :)