June 2015

25 June 2015

25. june 2015 at 9:06
"the hours between 12am and 6am have a funny habit opf making you feel like you´re either on top of the world or under it"
Nevím kde začít. Minulý týden jsem byla středu a čtvrtek v Praze na těch příjmačkách no a uvidíme :). Ale mám z toho celkem dobrý pocit :). Taky jsem byla se podívat po obchodech, koupila si nějaké nové oblečení a ty hodinky. Nejdřív jsem si říkala že nevím jestli ke mně půjdou ale už jsem je týden nesundala z ruky a úplně se do nich zamilovala :). No a co jinak dělám, užívám si volna, chodím ven, začala jsem zase běhat a zdravě jíst. Začalo mě to teď hodině bavit. Udělala jsem si z toho takovou rutinu. Ráno si dám nějakou zdravou snídani, pak si jdu zacvičit nebo se psem ven. Prostě abych každý den dělala něco pro sebe a je to fajn. Taky se snažím každý den vypít alespoň dva litry vody a tak :). Jo a nemůžu se dočkat těch našich výletů :D už za měsíc se budu procházet po Paříži, hrozně se těším až uvidím naživo eiffelovku, projdeme se po champs-élysées, ochutnám makronky z ladureé. Prostě splní se mi jeden můj sen :). Co plánuju na další dny? zítra jedu s mamkou nakupovat do Prahy, potřebuju už sehnat nějaké plavky a kraťasy na léto. O víkendu budu asi doma a příští týden bych se chtěla vidět s V. konečně. No nic já si jdu zacvičit a pak se psem na procházku :))

15 June 2015

15. june 2015 at 14:41
"it´s ironic how troubled soul can find solace in a storm"

Týden na chatě byl krásnej. Naučila jsme se něco na příjmačky, byla s rodinou, opalovala jsem se, koukala na seriály a tak. Taky jsem se dozvěděla že odedneška už nemám práci. Prý mě už nepotřebují, takže fakt skvělý :/. Zítra tam jdu podepsat nějaké papíry a konec. Jako byla jsem dobře v šoku. Ale co nadělám že, stejně jsem tam chtěla skoro za měsíc skončit ale počítala jsem ještě s jednou výplatou no :(. Dneska jsem se viděla asi po dvou měsících s A. což je hrozný jak teď bydlí daleko tak se skoro nevidíme ale domluvili jsme se na pátek že dáme zase nějaký sraz :). Dneska už to vidím jenom na učení a pak na nové díly PLL. Zítra dopoledne to půjdu ukončit do práce a odpoledne se zase budu učit. Středu, čtvrtek jsem v Praze na těch příjmačkách a vybrala jsem si odměnu za příjmačky. Objednala jsem si hodinky ne navadí že jsem ještě asi nepsala ty testy :D. No nic jdu se učit ať si pak zase nenadávám že :))


3 June 2015

3. june 2015 at 12:37
why everytime i try forget you, you just appears here and i must feel everything once again...
Dlouho jsem nepřidala žadný článek. Takže co jsem posledních skoro 14dní dělala. Byla jsem s rodinou na chatě oslavit mé (naše) narozeniny. A bylo to fajn, chodila jsem do práce, učila se na příjmačky a byla za V. v Praze. V práci mě to poslední tak týden hrozně nebaví, spíš všechny nás to tam tak trochu se** :D. Dneska jsem mohla jet za V. do Prahy a místo toho jdu dneska i zítra do práce :(. Od pátku mám volno a jdu až příští víkend ale musím se doučit na ty příjmačky protože dost nestíhám. Takže jedu s našima na týden na chatu, trochu si tu od všeho odpočinout. Protože pokaždý co se snažim na všechno zapomenout zase přijde něco z mí minulosti. Klasika. No a pak ten další týden budu pořád v práci nebo v Praze protože mám ty příjmačky a tak. No a pak už zase bude polovina června. Jako rychle to utíká. Za 50 dní Paříž uíííí :D hrozně se těšim. A pak za měsíc už moře. Když jsem byla za V. v Praze tak mi řiká jestli nechci jet hned dneska :D tak řikám ani nevíš jak bych jela hned teď :)). Taky jsem byla ve škole na studijním se poptat jak to všechno udělat a asi mi uznají nějaké předměty což by bylo fajn. Bych měla teď v zimním semestru jen dva předměty. A další novinka, odedneška jsem začala zase jíst zdravě a nejíst pořád nějaké sladké. Minulý týden jsem prasila :D čokoláda, makronky, frapucino ehm :D. Tak teď chci do té doby než pojedem k moři zdravěji jíst ať pak nenadávám jak to vypadám :D. No nic jdu se začít chystat a za hodinu do práce :(