April 2015

26 April 2015

26. april 2015 at 18:52
"life will break you. nobody can protect you from that, and living alone won´t either, for solitude will also break you with its yearning. You have to love. You have to feel. It´s the reason you are here on earth. You are here to risk your heart"
Chci už aby byl čtvrtek :D. Jako už nemůžu. Pátek jsem byla zase v práci. V sobotu to samí oba dny odpolední. V sobotu jsem skoro zaspala na odpolední :D prostě jsem si nedala budíka, říkám do 12 se prostě vzbudím když sem šla spát v deset ehm :D. Probudila jsme se v půl jedný. Jako takhle dlouho jsem dlouho nespala. Pak jsem tedy šla od dvou do osmi do práce. Dneska jsem měla ranní. Domu jsem přišla úplně mrtvá, přišlo mi že jsem se šla domu jen vyspat, pak udělala si rychlooběd a od tý doby jsem se nehla z postele. Bolí mě ťapky a jsem hrozně unavená, k tomu začínám bejt nemocná takže perfektní a to mě čekaj ještě tři dny a to tři odpolední :/ ani nevíte jak se nemůžu dočkat čtvrtka. Konečně volno. Mám domluvené že pojedu známé nafotit koně a možná si i zajezdím :). A od pátku ještě nevim jak mám práci ale tajně doufám ve volný víkend ale nebudu se radši těšit že :). Další víkend jdeme na nějakou akci a v sobotu máme naplánovanej piknik :)). No nic jdu si užívat volno, nejradši bych už zítra jela do tý Paříže nebo k moři. Jo to si ještě počkám :/ :D

20 April 2015

20. april 2015 at 20:56
Pondělí a úterý jsem pracovala takže se ani nic zajímavýho nedělo. Ve středu jsem jela za V. do Prahy a bylo nádherně. Konečně jsem se dočkala jara :). V pátek jsme se sešli všichni a domluvili tu Paříž a nejvíc se těším. Prostě spolu s Londýnem to byl můj sen a teď tam pojedu :). Už my z mého pomyslného cestovního wishlistu zbývá jen Amerika, Scandinávie a taky tak celkově Francie. V pátek i sobotu jsem zase pracovala. V sobotu odpoledne jsme jeli na chatu, zase jsme se sešli celá rodina a je hezký je takhle všechny vidět pohromadě. Protože to už se nám moc často nestává a taky jsme poprvé grilovali :). Dneska jsem byla ten nejlínější člověk asi, do 5 jsem byla v pyžamu :D. Pak v 6 jsme u nás domlouvali další dovolenou a vybrali jsme si apartmán kousek od moře a nejvíc se těším. Týden opalování a relaxování :) ale až na konci sprna. V červenci jedem do Paříže takže aby jsme měli nějaký čas mezi tím. No a za 2 měsíce mám příjmačky strašně to uteklo. Už se to té školy celkem těším :), nebo spíš do Prahy ;). Zítra si užiju poslední volný den na delší dobu. Protože jdu do práce od téhle středy do další středy každý den :D takže další volný den čtvrtek 30.4 :D jako mám dost ale zase bude víc peněz. No nic jdu si pustit nový díl TVD, PLL mi skončili a nějak nevim na co koukat.

12 April 2015

12. april 2015 at 19:56
"and if what they say is true, that you spend your whole life rewriting the first poem you´ve ever loved, then it must also be true, that you spend your whole life trying to relievethe first love you ever felt"
Mám pocit že teprve asi tak před minutou byl pátek :D nejak ty víkendy rychle utíkaj. Pátek byl šílenej, měla jsem ranní do tří pak jsem běžela domu si dát věci, pak jsem měla sraz s V. a A., L. byli jsme na jídle a pak v parku oslavovat narozeniny :D a už nikdy nevypiju ve třech lidech tolik kolik jsme toho vypili :D jako měli jsme dost. Nejlepší byl opilej nákup v tescu na to nezapomenu ;D. V sobotu jsem si vyspávala, pak jsem šla do práce na odpolední, takže jsem přišla v devět domu a šla jsem se akorát vykoupat, podívala jsem se na film a šla spát. Dneska jsme byli na rodiném obědě a odpoledne jsem byla na velký procházce se psem se trochu projít. Zítra to vidím zase na vyspávání a odpoledne zase do práce a v úterý mám hned ranní. Ještě že mám středu, čtvrtek volno. To pojedu za V. do Prahy. V pátek mám ranní a konečně volnej víkend takže ase pojedem na chatu, hrozně dlouho jsem tam nebyla tak se celkem i těšim. No a další věci na který se těšim. Už se nemůžu dočkat července a sprna :D. Protože jsme v pátek náplánovali dost spontání výlet na víkend do Paříže v červenci. A v srpnu na týden k moři, už se těším jak se tam budu jen opalovat na pláži, koupat se a tak :)). Sice na to padne dost velká část peněz co jsem původně chtěla dát na macbook ale co tohle je lepší! :))

7 April 2015

7. april 2015 at 16:18
"i guess in the end i don´t fear the future. i fear my past. it ties me down like a weight on my shoulders everywhere i go. and nobody will help me carry the load"

Dneska začnu tím, že mám asi tak o sto procent lepší náladu než minule. Prostě všichni nemáme pořád dny sluníčkový že . Víkend jsem měla pracovní. V sobotu i v neděli jsem měla odpolední. Takže to moje dny vypadaj tak že se kolem poledne probudím, najím se, nachystám se a jdu do práce kde jsem do osmi. Pak domu padnu do postele, většinou k seriálu. A konečně když jdu domu z odpolední se nebojim protože už je konečně dlouho vidět :). V pondělí byli velikonoce a mě začal konečně víkend. Byli jsme na rodinném obědě a konečně jsem se zase viděla s většinou mé rodiny. Byl to fajn den až na to počasí, sněžilo pak svítilo sluničko no hrozný :D. Dneska jsem si udělala relaxační den. Udělala jsem si mojí oblíbenou snídani. Odpoledne jsem pak byla na procházce se psem a teď se chystám si udělat něco k jídlu a asi si pustím buď nějaká videa na youtube nebo film. Dneska mi došlo že za dva měsíce mám už přímačky, no jako celkem to utíká jak teď chodím do práce. Už se do té školy celkem těším. Myslím si že jsem si vybrala obor kde jsou předměty které mě zajímají takže by to mohlo být fajn a hlavně se těším na to že zase budeme bydlet v Praze :). No zítra jdu do práce na ranní a celkem se tam i těšim. Ve čtvrtek mám volno a to asi zase bude relační den :D. Protože v pátek mám zase ranní a pak kamarádky oslava narozenin, v sobotu pracuju a v neděli další oslava, v pondělí zase pracuju takže to bude náročný :D. No ale zase budu mít víc penež který se hodí zvlášť když chceme letos na dovolenou a já si chci pořídit novej macbook :)

1 April 2015

1. april 2015 at 19:25
i don´t get it. you just pretend that nothing happend and i think that there is be time where you gonna blame me for things that you did. yes i forgive you but i´m still mad at you. not for things you did but how you act...
Začnu víkendem. Byla jsem v Praze a konečně si trochu i odpočinula. Včera ráno jsem měla dobrej šok, vyjdu ven a tam sníh :D, no byla jsem do tří v práci, pak jsem šla domů, udělala si večeři, horkou čokoládu a jenom relaxovala, nějak mi včera nebylo dobře. Dneska ráno jsem jela za V. do Prahy, byli jsme spolu na obědě, plánovali dovolenou, koupila jsem si konečně nový bílý conversky a teď jsem přijela domů. Půjdu si dát asi vanu a pak si lehnu do postele k nějakýmu seriálu. Nemám poslední dny vůbec na nic náladu :/, přijde mi že chodím jen do práce, jsem doma nebo s někým venku a jinak nic. Zvlášť teď mi jí ještě jeden člověk dost zkazil no. Dnešní den byl fakt krásnej :) ale tohle mě prostě zase dostalo. Ale snažím se těšit na věci co budou. Jako že bude jaro, pojedeme v létě k moři, našetřím si na macbook a v září se přestěhujeme zase do Prahy, už aby to bylo. Nemyslela jsem si že mi bude Praha takhle chybět. Poslední dny mi tak nějak všechno chybí :/. Chybí mi dokonce i moje střední, ty lidi prostě už lepší partu lidí nepotkám asi a se všema to jde akorát víte kam...No nic dneska ukončím svůj velice optimistickej článek radši protože nemám nejlepší náladu ale i to se stává :). Jo a venku zase sněží, jaro? kde si? :D