February 2015

28 February 2015

28. february 2015 at 9:37
"it was probably nothing but it felt like the world"

Ve čtvrtek jsem byla poprvé v práci na ranní. Těch pět hodin celkem rychle uteklo a i mě to tam bavilo. A občas k nám do obchodu přijdou fakt vtipný lidi :D. Po práci jsem pak šla domů. Bylo krásně tak jsem se byla asi na hodinu projít se se psem, pak jsem si udělala jídlo a odpočívala :). V pátek jsem měla volno, takže jsem si vyspávala do poledne. Odpoledne jsem se byla zase projít se psem a konečně jsem si pustila nový díl PLL. Dneska se plánuju dopoledne naučit manuál o práce. Pak si udělám oběd a půjdu do práce. Mám dnes poprvé odpolední. A příští týden už tam budu sama a ne s tou slečnou. No bude to sranda :D. Ve středu chci jet za V. do Prahy a jinak nevim asi půjdu už i párkrát do práce a v pondělí mám ještě pohovor se šéfovou, která by mě měla nějak přezkoušet jestli všechno umím. No nic jdu se učit ať to všechno stihnu :))


25 February 2015

25. february 2015 at 15:11
Tak mám zasebou první den v nové práci. Ráno jsem vstávala asi kolem sedmé. Už jsem nemohla nějak spát, udělala jsem si snídani a začala se pomalu chystat. Nevěděla jsem vůbec co si vzít na sebe. Nakonec jsem si vzala jen džíny a svetr. No a na desátou jsem měla být v práci. Slečna mi tam nejdříve vše ukázala, vysvětlila mi jak to tam chodí a tak. No a pak jsem měla zkusit si normálně prodávat když přijde zakazník a tak. Byla jsem tam do dvanácti. No moc lidí tam teda nechodí, prodali jsme jeden jediný prstýnek a pak se v obchodě bylo jen pár lidí podívat. Ale zase je to takový pohodový. Dokonce tam prý můžu být i na facebooku :D jako jak kdybych to nevydržela pět hodin to mě pobavilo. No podepsala jsem smlouvu a zítra jdu od rána abych věděla jak otevřít obchod a tak. Pak jdu ještě v sobotu na odpolední abych veděla jak zase zavřít a příští týden už tam budu sama :D. No bude to sranda. Ale libí se mi tam a to je hlavní, těch pět hodin si myslím uteče rychle. Po práci jsem byla ještě pro jahody ♥ a pak jsem šla domu. Vyvenčila jsem psa a udělala si jídlo. Teď se chystám konečně dořešit nějak ty přihlášky do školy. Musím si najít ještě nějaké obory/školy kam bych chtěla. Už mám na to jenom měsíc. No a taky si chci číst tu novou knížku :)

24 February 2015

24. february 2015 at 16:13
"You have moments where you think you´re over it and then you have others where you cry on the bathroom floor wondering why you weren´t good enough"
Pondělí. Vstávala jsem kolem oběda. Užívám si poslední dny volna asi :)). Odpoledne jsem byla ve městě pro ty nové tenisky na jaro a mám ještě vyhlídlé jedny kytičkované a nevím jestli jo a nebo ne. Pak jsem ještě byla v knihkuipectví a koupila jsem si novou knížku Gone Girl. Celkem teď ráda čtu a nějak jsem si navykla před spaním číst a Horns mám skoro dočtenou. Zbytek dne jse prolenošila doma protože venku prošelo a ani se mi už nikam nechtělo. Včera večer mi taky volali ať dneska přijdu na pohovor takže z toho jsem měla největší radost. Dneska sem vstávala asi v 9 udělala jsem si snídani a pak se už začala chystat. Chystala jsem se snad dýl něž na ples v pátek :D. No měla jsem z toho zase nervy ale přišla jsem tam a pohovor jsme měla s celkem fajn slečnou. A nakonec to dopadlo tak že tam zítra s ní budu dvě hodiny, vše si vyzkouším a pak jí prý řeknu. Ale prostě už teď vím že tam chci pracovat. Je to obchod s bižuterií což bude pro mě těžký odolat a nic si nekoupit :D. Ale bylo by to tak čtyřikrát do týdne a celkem i dobře placený a mám to deset minut z domu což je taky fajn. Hrozně se tam zítra těšim :)). Dneska už jenom budu ležet v posteli s čajem. Jak jsme šli s A. v sobotu ráno domu tu hodinu a půl tak jsem asi nastyla. No ne asi ale určitě :D. Pustím si asi The Riot Club jeden z mích oblíbenných filmů. Jinak mám teď od čtvrtka takový hezký období a doufám že to už jenom vydrží :))

22 February 2015

22. february 2015 at 16:58

Dlouho jsem nic nenapsala. Nebylo tak nějak co a ani se mi nějak nechtělo. V pátek jsme se s kamarády domluvili že půjdeme na ples. Sešli jsem se předtím ještě na večeři a pak jeli na maturák. No maturák byl fajn do půlnoci to byl takový normální maturák ale po půlnoci se to nějak zvrhlo :D. A to jsem prosím měla do půlnoci jen tři skleničky vína s tím že tu jednu sem měla na té věčeři. Pak jsem měla další dva panáky melounový na který jsem byla pozvaná. Po půlnoci jsme tancovali i s úplně cizíma klukama jako měli jsme s A. dost :D. A takhle jsme tancovali asi do půl třetí pak se tam přímo mezi lidma jak tancovali poprali dva kluci takže jsme tam ještě drželi naše dva kamarády který chtěli jít zmlátit toho jednoho kluka, hrozný to bylo. Pak jsme ještě zachraňovali L. která nám usla u stolu :D jako byla to legendární noc :D.Takže pak jsme už s A. odešli protože už ten ples stejně ve tři končil. No domu jsem došli v půl pátý :D jako šli jsem hodinu a půl. Pořád jsme někde seděli ať už na autobusovejch zastávkách, u plotů a tak :D. Se ani nedivím protože mě šíleně boleli nohy, vlastně skoro celý večer jsme někde chodili nebo tancovali. Seděla jsem asi tak deset minut z celýho večera, nohy mě bolej ještě teď :). Včera když jsem se odpoledne doplazila domu jsem si jenom udělala obědovečeři a odpočívala v posteli s čajem a sušenkama. Usla jsem asi v devět večer. Protože v noci na pátek jsem nemohla spát takže jsem spala asi jenom 4 hodiny pak tenhle šílenej ples který jsem celý snad protancovala a pak u A. jsem spala asi taky jenom šest hodin. Dnešek jsem taky strávila doma, byla na procházce se psem. Zítra se chystám asi spát do oběda a odpoledne se chystám do města. Chci si koupit jedny tenisky na jaro a jedno triko. No a taky už by se mi měli v týdnu ozvat z té brigády. Doufám v to protože už chci chodit někam do práce. Už sem z toho úplně zoufalá...

10 February 2015

10. february 2015 at 9:51
You are born and then you die, but in between you can do anything. It´s society that creates rules for us, you can break you of that. But on the other side you are the society too. If you can do it, you give other people inpiration that they can do it too.
Uf tak mám vymalovanej pokoj. Teda bylo to šílený. V sobotu mi nebylo ještě úplně nejlíp ale už sem si řekla že mi zase neni tak hrozně. No večer sem myslela že umřu :D. A v neděli mě čekalo ještě to vymalovat jednou, vytřít tu všechnu barvu z podlahy protože někoho inteligentního nenapadlo že ta barva bude všude :D a nastěhovat zpátky nábytek. Večer jsem už jenom mrtvě ležela v posteli a asi kolem devátý usla jak sem byla unavená. Ale sem na sebe pyšná, že sem to zvládla :). Včera jsem vyspávala do oběda pro mě spíš snídaně a pak jsem hledala zase nějakou práci/brigádu. Našla jsem dvě, jednu v cestovce a druhou v drogerii tak uvidíme jestli se ozvou. Odpoledne jsem byla pak asi na dvě hodiny se psem venku, potřebovala jsem i sebe trochu vyvenčit :). Dneska to vidím stejně. Chci kouknout na nějaký filmy/seriály, pak asi zase na procházku se psem a jen tak si užívat volno. Na zítra sem domluvena s V. že se sejdeme v Praze a nebo přijede sem ale to musíme ještě domluvit. Zítra by mi měla už konečně přijít ta peněženka. Už se na ní straně těšim a doufám že bude tak krásná jako na těch obrázkách. Jako ta peněženka mi jde odněkud ze západu Španělska a poštovný stojí 75,- na dobírkua pošta u nás chce 150 za dobírku po čr, nechápu :D.

5 February 2015

5. february 2015 at 18:15
it´s been 4 weeks and 2015 has already fucked me over like 12 times
Dneska je fakt divnej den :D. V noci jsem skoro nespala, takový hnusný sny co jsem měla. Ale ten poslední to vyhrál za všechny, zase se mi zdálo že jsem těhotná jako já už fakt nevim :D. Takže jsem pak už neusla a vstávala jsem na mě dost brzo, po osmý. Pak jsem si debil umyla vlasy místo šamponem sprcháčem ale jinak v pohodě :D. No jinak od soboty jsem nějak nemocná takže sem jenom válim doma a radši nebudu psát kolik dílů seriálů jsem viděla :D. Včera mi volala V. že bude v Praze tak jestli se nechci sejít a zrovna musim bejt nemocná. Ani k tomu malování pokoje jsem se ještě nedostala ale snad už zejtra. V pondělí jsem si udělala radost a objednala si novou paletku stínů, dneska mi přišla a je úžasná :)). Jo a taky jsem si objednala mojí vysněnou peněženku, ta by měla přijít zítra tak uvidím :). No jinak mi z žádné práce ani brigády nenapsali, jako prostě když chcete pracovat tak prostě všude je všechno jenom pro důchodce a ne pro studenty ehm...