November 2014

21 November 2014

21. november 2014 at 19:45
yes, you have lost me forever...
Ve středu jsme s L. jeli za A. a dost jsme si to užili. Prostě chyběj mi :(. Dneska ráno jsem jela do Prahy, do školy na ten druhý test. Ehm řekněme že jsem se na to naposled podívala cestou za A. ve středu pak jsem se na to úplně vykašlala. Samozdřejmě dneska v noci jsem měla "krásný sny" a výčitky že sem si to zase p**rala. No ve škole zase všichni našprtaný, občas si přijdu že tam nepatřim :D jako některý ty holky tam sou fakt divný. Dneska se hádali která má hezčí úpravu v sešitě :D jako jak na základce a ne na vysoký. Pak když sem dostala ten test tak sem si říkala jako vážně, bylo to strašně lehký což mi přišlo nejdivnější :D. Ale hlavní je že mám 80 bodů a ani nevim jak :D takže mi chybí asi 50 bodů a bude to konečně za mnou. Dneska sem naštěstí stihla už bus ve 12 takže jsem byla brzo doma. Udělala jsem si oběd, pak jsem uklidila a dala vyprat nějaký oblečení a celý odpoledne jsem čekala na ty výsledky. Málem sem se zblánila jak sem to chtěla už vědět :D. No teď to vidím na vanu pak na nový díl na TVD a pak půjdu asi spát. Posledních pár dní jsem toho moc nenaspala (zase? :D) tak se těším jak zítra budu spát do oběda a večer máme takovou rodinou věčeři a v neděli ještě nevim co budu dělat ale určitě nebudu dělat nic do školy i když musim předělat dva projekty :/. Hezký víkend :))

18 November 2014

18. november 2014 at 19:17
a year ago you were here but things change...

Chci jenom jedno - spát :D. Jako mám pocit že jsem od neděle nespala. Neděle byla fajn a už jsem naplánovali další akci :). Ale to pondělí. Napadla mě totiž zase úžasná věc. Šla sem spát asi po 3 a že si vstavu v 8 a budu se celý den učit. Nakonec do dopadlo tak že asi do poledne jsem byla jak v polospánku takže jsem jenom dělala že něco dělám :D, udělala jsem si aspoň snídani, vykoupala se (našla jsem ještě jednu pěnu z lushe) aneb berte to jako přípravu na učení :D. No odpoledne jsem se naučila asi dvě stránky do teorie, zkoušela si nějaký příklady ale asi stejně nic nevim. Dneska sem byla ve škole což znamená vstávání v 6 takže jsme se zase ani moc nevyspala a zase takový krásný sny :/. Takže dneska mám už v sobě 3 kafe a pořád mám pocit že spím. A to mě dneska ještě čekaj další dvě stránky a příklady. Prosím ať už je pátek 12 hodin a mám všechno zasebou. Zítra vstávám v 7 aneb hodina spánku navíc. Jedu za A. tak se těšim :)). No ale večer zase musim všechno stihnout se naučit takže jako asi se budu učit i v noci a vyspim se až v sobotu proč ne že jo :D. No nic já si jdu trochu odpočinout do vany aneb byla jsem dneska v lushy asi po roce a pak mě čekají příklady :/ chci prázdniny prosííííím :)

12 November 2014

12. november 2014 at 10:28
it´s funny how day by day nothing changes but when you look back everything is different
Chci už únor :D aby mi začali moje dvouměsíční prázdniny :)). Nějak mě to všechno už nebaví. Přijde mi že nědělám nic jinýho něž něco do školy, učim se a nebo spim. Třeba v pondělí, celej den jsem dodělávala tři projekty do školy a už doufám, že mi to zase nevrátí kvůli nějakýmu slovu nebo mojí blbý chybě. Včera jsem byla v Praze, ve škole a docela mě to i bavilo. Večer když jsem přijela tak už sem jenom lehla do postele a koukala na Přátelé. Začala jsem koukat od pvní série a našla jsem je v angličtině tak mám aspoň pocit že se něco učím když nic nedělám :D. Dneska a zítra mám volno ehm čti dodělat všechno do školy. Na dnešek sem spala asi tak 4 hodiny, nejdřív sem nemohla usnout a pak jsem se asi v 6? vzbudila a prostě začala jsem přemýšlet co všechno musím ještě do konce roku dodělat a pak i nad věcma na který bych už měla zapomenout a prostě už sem neusla. No tak jsem jsem si dala snídani, docela si teď ráda dělám ráno smoothie. Pak jsem byla si na hodinu se projít se psem protože chci zase začít cvičit a tak ale prostě nemůžu se k tomu dokopat tak aspoň nějakej pohyb :D. No teď jsem konečně dodělala materiály na druhej test co mám příští pátek. A teď mám pocit že pudu asi nachvilku spát :D. Aby to nebylo jen o ničem tak jsem vlastně dneska měla jet za A. ale nakonec jsme to zrušili když se uvidíme v neděli a v pondělí, protože kamarádi naplánovali takovou měnší sešlost takže budeme grilovat a tak :D. Strašně se těšim dlouho jsme se neviděli a je vždycky hrozná sranda. Takže, zítra, v pátek a v sobotu musím dohnat to učení na ten test ať sem zase za šprta :D ne potřebuju už "jenom" asi 130 bodů a čekaj mě ještě dva ty testy tak snad :))

4 November 2014

4. november 2014 at 18:43
You cannot save everyone. Some people are going to destoy themselves no matter how much you try to help them...
Začnu víkendem. Sobotu jsem si udělala takovej relaxační den. Dlouho jsem spala, odpoledne jsem byla si na dvě hodny se psem venku, bylo krásně a teplo ♥. V neděli a pondělí jsem tak nějak dělala to samé plus nějaké věci do školy které mi nakonec zabrali celý odpoledne :/. Dneska jsme byla ve škole, ráno jsem myslela že nevstanu, 6:15 je pro mě půlnoc :D. Cestou do školy jsem myslala na L. že jí musím jak něco dopadlo napsat a pak jí nakonec potkám :D jako tohle se mi stává pořád. A dohodli jsme se že příští týden by jsme mohli jet na výlet za A.. Skoro dva měsíce sme se neviděli a prostě stejská se mi :)). No ve škole mě to dneska překvapivě bavilo a ta hodina a půl dost rychle utekla pak jsem jela do hmka pro tu zimní bundu co tak dlouho chci ♥ :)) a pak domu. Konečně jsem dneska stihla ten bus co chci vždycky stihnout :D. Doma jsem si udělala moje oblíbený těstoviny k tomu si pustila videa na youtube. A dneska už neplánuju jít nikam. Na zítra toho mám dost. Dopoledne musím na poštu a tak. Pak musím dodělat dva projekty do školy a ještě se učit :/. Chci už vánoční prázdniny nebo spíš po zkouškovým protože to mě čekájí 3 měsíce prázdnin :D