September 2014

29 September

29. september 2014 at 21:13
"everything you´ve ever wanted is on the other side of fear"
Víkend jsem si užila na 100%. Poslední prázdninový :(. Bylo krásně tak jsme byli na procházkách, na kole a prostě na chatě bylo nádherně. Dneska jsem jenom relaxovala a připravovala se psychicky na zítřek :D, vyvenčila jsem psa, uklidila si v pokoji, dala vyprat nějaký oblečení a tak. Na víc jsem se nějak nezmohla, blbě se mi spalo a ani kafe to nevylepšilo. Měla jsme úplně šílený sen kde jsem strašně brečela a když jsem se probudila tak jsem brečela i ve skutečnosti. A to sem se probudila asi v 8 a už sem neusla. A zítra do školy. Docela se tam těšim i když :D. Prostě mám supr rozvrh ale není tam nikdo koho znám. Tak co poznám alespoň nové lidi a doufám že budou fajn. A to je taky důvod proč se mi tak zítra chce i nechce. Ráda poznávám nové lidi, dokážu se bavit s lidmi co moc neznám a tak ale proště trochu mě děší to že potkám najednou skoro dvacet nových lidí :D. Zítra vstvávám v 7 což bude šílený protože jsem si navykla nevstávat dřív jak v 10. A celkem se do Prahy těším docela mi chybí. Zítra po škole to vidím na starbucks, musím si koupit jednu knížku do školy a pak asi domů. Ve středu mám volno tak to chci věnovat se učení (ehm :D bude ze mě ještě šprt) protože musím dohnat tak ještě 2/3 na první test a čtvrtek, pátek škola a na víkend plány ještě nemám. No nic já jdu asi spát protože vstávám na mě dost brzo :D a snad zítřek bude fajn :))

23 September 2014

23. september 2014 at 9:39
can i sell my feeling on ebay? i don´t want them anymore
-----------------------------------------------------------
Včera dopoledne jsem byla v Praze. Musela sem vstávat v 6 což je pro mě půlnoc, protože u nás ve škole mají na studijním jen dopoledne tak abych to vše stihla. Potřebovala jsem potvrzení o studiu, potvrdit oranžovou kartičku na bus pak jsem si jela ještě pro 90 denní jízdenku. No a než jsem jela domu tak jsem byla ještě ve starbucks na pumpkin spice latte a cinnamon roll ♥ nejlepší :)). Odpoledne když jsem přijela tak jsem vzala psa na procházku. Teď na podzim chodím ráda, jak je celá příroda hezky zbarvená :) a prostě mám podzim stejně nejradši. Mám ráda jak tu přírodu tak i počasí, nevím proč ale prostě mám ráda dny kdy je zataženo, prší a tak :D sem jiná vím :). Dneska si budu užívat ještě posledních pár dní prázdnin a tak i po zbytek týdne. O víkendu chceme jet na chatu tak se celkem těším, dlouho jsem tam nebyla. A když jsme u těch výletů tak jsme na prosinec naplánovali, že až budou vánoční trhy v německu tak pojedeme a to znamená i Primark takže už se nemůžu dočkat :D. A příští týden už do školy, ale mám celkem fajn rozvrh. Budu chodit do školy tři dny v týdnu a to úterý, čtvrtek a pátek dopoledne na 1,5 hodiny což přežiju :D ne sranda jsem fakt ráda že tam můžu chodit...

15 September 2014

15. september 2014 at 13:18
yes, i´ve made so much mistakes. life doesn´t come with instructions. you live and learn ♥
------------------------------------
Začnu středou. dopoledne jsem si vyspávala dokuď ještě můžu do oběda. Odpoledne jsem upekla koláč a musím říct že se mi vážně povedl, moc mě teď baví péct a vařit. Pozdějš odpoledne jsme byli s naším psem na odběru krve a už tam nikday nejdu :D, ne že by se mi dělalo nějak špatně nebo tak ale dostat ho tam. Pak s námi celej zbytek dne nemluvil, ležel v pelíšku a dělal že je na nás nejvíc naštvanej. Ve čtvrtek jsem jela do Prahy, do školy. Jela jsem podat žádost o opaklování ročníku a nejvíc jsem se bála že mi to neuznají. V. jela se mnou jako moje psychická podpora :)). No ve škole jsem čekala asi hodinu a celou tu hodinu jsem se nejvic nervovala že mi to prostě nedají. Nakonec to dopadlo tak že pokračuju :D a sem nejvíc šťastná. Celý den jsem měla nejlepší náladu a vlastně jí mám doteď, strašně moc se mi ulevilo. Pátek jsem si užívala volna, udělala jsem si velkou snídani a odpoledne byla venku. O víkendu tak dopobně, byla jsem venku, koukala na seriály a konečně si udělala domácí pizzu. Dneska to vidím úplně stejně, před pár hodinami jsem teprve vstávala :D pozdějš chci jít na velkou procházku s naším psem, nafotit venku nějaký podzimní fotky a večer asi zase skončím u PLL. Zítra mám takový zařizovací dopoledne a dopoledne ještě nevím co, ve středu chci jet do Prahy ještě musím pár věcí zařídit do školy. Mějte se hezky :))

7 September 2014

8. september 2014 at 12:44
sometimes you need just your best friends, a great party, loud music and forgetting all problems
-----------------------------------------------------
Asi takhle sobotu jsem si neskutečně užila. Vstávala sem kolem jedenáctý, nasnídala se a tak. Odpoledne kolem 3 jsem se začla chystat a v 5 jsme se sešli s A. a F. a šli jsme k V. kde jsme se měli všichni sejít. Pak jsme šli ještě na jídlo a pak jsme šli do tesca pro nějaký pití a šli jsme s tím do parku aby jsme se naladili na večer :D. Koncert byl naprosto úžasnej a celej večer, prostě musíme chodit častějš. No asi po jedný jsme jeli odvézt domu A. a pak ještě mě, takže domu jsem se dostala nějak kolem druhý. Znáte to když jdete v noci domu, ne zrovna ve formě a prostě snažíte se co nejpotišejc co to de no a někomu spadnou klíče, pak i telefon :D. No nic, v neděli jsem na mě vstávala dost brzo v 9, prostě jsem už nemohla spát ale byla jsem úplně mrtvá. A zjistila jsem že mám nějak nakopnutý palec, pár modřin k tomu, bolelo mě v krku a skoro sem nemohla mluvit. Takže jsem celý den jen relaxovala, byla na procházce se psem a kolem 10 jsem šla už spát a dneska jsem vstávala až ve 12. Asi sem to musela dospat :D, no teď se půjdu najíst a pak ze sebe udělat člověka a ve tři už musím být ve městě. No jdu ať to stihnu :)

5 September 2014

5. september 2014 at 20:09
we know who you really are now and i still believe that you´re good person. i hate myself for that...
Včerejší den jsem strávila v Praze s kamarádkou. Dopoledne jsem byla ve škole, vyřešit nějaký věci a mám z toho špatnej pocit prostě. Nějak jsem dospěla do bodu kdy nevim co dál a prostě příští týden to nějak dopadne. Trápila jsem se tím už dost. Pak jsem byla s kamarádkou na kafi a nakupovat. Koupila jsem si novou bundu na podzim takže aspoň něco mi udělalo radost. A taky jsme naplánovali akci na sobotu, už se nemůžu dočkat :D. To zase bude "krásné" nedělní ráno :). Večer když se přijela domů jsem si jen napustila vanu a relaxovala a měla jsem náladu fakt na nic. Dneska jsem dlouho spala, odpoledne jsem byla na procházce se psem. Strašně se mi líbí jak je už vidět že bude podzim, moje nejoblíběnějí období z celého roku. Zbytek dne jsem se dívala na starší díly PLL a jen tak relaxovala (šetřím síly na zítra :D). Těď se chystám na vanu a chci si pustit the fault in our stars, jsem připravená že si pobrečím :)

3 September 2014

3. september 2014 at 19:46
Od minulého článku už vidím teď vše tak nějak optimističtěji. Minulý pátek jsem udělala zkoušku takže mám o jeden předmět míň když budu opakovat prvák o což si jedu zítra zažádat a prostě to vyjde. No a když ne tak to nevyjde. Přes víkend jsem trochu přemýšlela co bych dělala kdyby. Asi bych odjela jako aupair a pak bych si příští rok podala znova přihlášku a prostě to zkusila znovu. Prostě je to obor který chci dělat a jen tak něco mě nezastaví. Nevím proč ale mám teď pocit že to prostě zvládnu, musím. A mám i lepší pocit že bych měla i něco ikdyby to nevyšlo protože jako nevím co bych dělala za práci. Jedna má kamarádka je ve stejné situaci jako já + dalších x spolužáků má stejný problém takže nejsem aspoň já jediná divná co nedává vysokou. A aspoň tohle můžu probrat s někým jiným než s kamarády který si jdou do druháku a akorát mi říkají že mi závidějí, že budu déle chodit do školy. Jako nechápu co mi na tom závidějí ale dobře. No jak jsem už psala v pátek jsem byla v Praze, udělala jsem zkoušku uíí :D a za odměnu si koupila nový kraťasy na běhání, viděla jsem se s kamarádkou. V sobotu jsem si užívala volna, spala sem do oběda a odpoledne jsme dokoukala celou 5 sérii PLL. A prostě teď těch posledních pár dílů bylo nejlepších a nevydržím do Vánoc na pokračování. V neděli bylo hnusně někam se mi nechtělo takže jsem byla jenom na procházce se psem a odpoledne jsem se konečně dostala k tomu že jsem vystěhovala celej pokoj a pořádně uklidila, trochu přestavěla i nábytek, protřídila oblečení. S tím vším sem skončila si v 9 a byla sem úplně mrtvá. V pondělí a v úterý jsem zařidila pár věcí, konečně si našla čas na čtení,cvičení a na kamarády. Zítra jedu s kamarádkou do Prahy, musím dodat do školy nějaký papíry a chci si udělat radost v obchodech, prostě potřebuju oblečení na podzim :D. No nic jdu si zarelaxovat do vany s knížkou a pak si půjdu už pomalu spát, zítra vstávám v půl šestý :/