March 2014

28 March 2014

28. march 2014 at 16:43
You shot my heart like a bullet. Can I blame you for this?


Dvacet dní jsem nepřidala žádný článek. Jednoduše jsem na to neměla náladu. Na jednu stranu jsem neměla ani čas a na druhou nechtěla jsem psát o ničem co se stalo. Teď poslední týden už se mám dá se říct fajn ale pořád mám 651315 starostí a nevim co mám očekávat od toho všeho. No a k tomu škola, tisíce věcí co musim udělat a naučit se. Nechce se mi nic. Chci léto, prázdniny a mít zkouškový zasebou. No nic tohle měl být jenom takový rychlý článek a update, že ještě žiju :)

P.S: příště bude zase strašně dlouhý článek o ničem, slibuju :)

8 March 2014

8. march 2014 at 18:12
I haven't left my bed all day today, and I'm totally okay with that
Pátek byl krásnej. Vstávala jsem si hezky v poledne, udělala jsem si snídani a kolem půl druhý jsem vyrážela k A. Odpoledne jsme poseděli u ní na zahradě, pak jsme prošli snad celý město a myslela jsem že už zpátky nedojdu :). Ale stálo to za to, včera to počasí bylo úžasný. Cestou jsme nakoupili nějaký zásoby navečer. Jo byla to poklidná oslava narozenin alespoň od těch minulých, který jsme mi inteligenti museli slavit ve čtvrtek a pak vstávat do školy, usoudili jsme že už stárneme :D. Domu jsem se dostala až někdy k ránu. Spala jsem zase hezky do odpoledne, asi ve dvě odpoledne jsem si dala snídani, koukla se na dva filmy a teď sem chtěla jít dělat něco do školy ale kašlu na to. Těch 546854531 stránek na ájinu udělám v pondělí (dneska mě nejvíc pobavilo motto prokrastinace: chodí dnešek okolo, nedívej se na něho :D). Teď se chci jít vykoupat, udělám si večeři a pusím si nový díl TVD a jo štve mě že další díl až zase na konci března :/. A zítra zpátky do Prahy, docela se i těším :))

6 March 2014

6. march 2014 at 19:34
I drink the leftover wine and sending message
When i dream about you or when you guard my dreaming
You cast out sunrise from the curtains
we are confined to the four walls
we just defending our feelings
we are living our dream
together but separately....
ok už začnu zase normálně žít. Prototože ty moje kruhy pod očima mi může teď závidět i panda. Přestanu chodit spát ve tři ráno, když v 6 vstávám a hlavně nechodit pít v neděli. V neděli jsem jela večer do Prahy, byla jsem si domů odvézt věci a pak jsem jela nakoupit. Naplánovala jsem si že si uvařím večeři, kouknu se na nějaký seriál a jak půjdu hezky v 11 spát, ehm :D. Skončilo to úplně jinak, jako večeři jsem si uvařila pak přijel F. a jestli nechci jít taky ven tak řikám že jo ale že půjdeme brzo domu páč ráno vstávám a chci se vyspat. Dopadlo to tak, že jsem sama měla flašku vína, mám úplně špinavý kalhoty (pořád mě zajímá od čeho? :D) a co je nejlepší já jsem se ráno probudila oblečená, asi se mi nechtělo převlíkat do pyžama :D. Prostě pamatuju si všechno do tý doby než jsme přišli domu. A když mi v 6 zvonil budík tak jsem myslela že asi nevstanu, jako blbě mi nebylo ani hlava mě nebolela ale mě se tak nechtělo do školy. No to že jsem došla do školy beru jako největší zázrak pondělí. Naštěstí jsem tohle pondělí měla jen do 12 takže odpoledne jsem prospala a večer jsem pak dělala nějaký věci do školy, vařila večeři a koukali jsme na seriály. Jako já nikdy nemůžu jít spát normálně prostě najednou je půl druhý a jako jak se to stane, nechápu :D. V úterý jsem školu přežila jenom do 2 protože na víc jsem neměla sílu :D, jela jsem si udělat radost, koupila jsem si nový skinny jeans v zaře a naplanovala si že si koupím asi tak 163546651 dalších věcí. V úterý večer jsme se rozhodli že náš byt už potřebuje uklidit, vytřeli jsme, umyli kuchyň a koupelnu a vypadalo to fakt divně :D až moc uklizeno. Ve středu jsem vstávala v 7 prostě slíbila jsem R. že se s ní sejdu a že ona může od 9 do 1. Na 12 jem pospíchala do školy abych tam byla do 8 do večera, miluju středy fak že jo. Ale zase nám všem neskuteně hrabalo na přednáškách, jak malý děti jsme :D takže to i celkem uteklo ale vyžádalo si to pár hrnků kafe :). No a ve středu mě nenapadlo nic lepšího než si zarezervovat jízdenku domu už na 9 :D jako do teď se ptám proč. Samozdřejmě jsem si balila až dneska ráno. No a odpoledne jsem byla A. koupit dárek na její zítřejší narozeniny (ehm a to sem v pondělí říkala jak už nebudu pít, jistě). Teď úplně usínám, plánuju už si dát jenom vanu, jít spát a zítra spát do odpoledne, jak já se těšim :)).