December 2013

29 December 2013

29. december 2013 at 14:06
I write complaint on life. I want to cancel my existence, there was more than enough


Poslední tři dny do konce roku? Tak trochu nevěřím. Vánoce byli krásný, zase sem se přejedla našeho úžasnýho salátu, dostala jsem pár dárků který jsem chtěla a hlavně jsme byli všichni spolu ale ten sníh mi prostě na Vánoce chyběl :/. V pátek jsem si řekla že už konečně musím udělat něco do školy když sem se týden flákala, udělala jsem si materiály na 3 zkoušky a na ájinu co mám hned první týden zkouškovýho se ani učit nebudu, možná si zopakuju nějakou gramatiku. A ehm mám se zatím naučit asi jenom kolem 60 A4, pohoda :D, umřu...V sobotu jsme byli na horách no a ten sníh nic moc. Večer jsme pak s M. byli za L. a T. ve městě no trochu jsme to zase protáhli, a jenom by mě zajímalo proč mám na levý noze tolik modřin :D. Dneska jsem zase vyspávala musela jsem tu náročnou sobotu vyspat, k snídani-obědu jsem si udělala mini palačinky a plánuju se celý den válet u seriálů a filmů aneb musím se psychicky připravovat na zkouškový :D a možná si už začnu číst i těch 60A4 (nevěřim že to dneska otevřu :D), dál si musim zabalit věci. Zítra v poledne už jedem s M. a A. do Prahy, no a v úterý dopoledne by měl přijet už F. s T. a L. s asi ještě pár lidma. Jo letos bude velkej Silvestr u nás v Praze :))


Merry Christmas

24. december 2013 at 15:07

22 December 2013

22. december 2013 at 17:12
Až na místě které se nezměnilo, poznáte, jak moc jste se změnili vy sami...

Tak mám za sebou první semestr. Ehm...mám dost. Zhubla jsem 4kila, vypila nespočet lahví vína, nespočet nocí jsem nespala, seznámila jsem se s pár fajn lidma a posrala jsem nespočet věcí....Poslední týden byl fakt crazy. V pondělí jsem posrala co jsem mohla. Úterý bylo fajn, byli jsme se spolužákem se učit na zápočtovej test, jako seděli jsme nad těma otázkama asi 2 hodiny a pak tam byli 4 :D ale mám 15 bodů z 20 a neptejte se mě jak. Pak jsme šla odevzdat další práci, která mi byla vrácena se slovy přijďte mi to ukázat ve středu, proč ne že jo. Tak jsem zase měla pocit že všechno zase dělám zbytečně. Do 1 do rána jsem to předělávala, na pů druhou odpoledne jsem šla do školy odevzdat zase tu práci, ehm mám přijít v lednu jako mám dost. Pak od dvou mi mělo začínat další cvičení kde sem měla psát další test, no to bylo na druhý straně školy, takže jsem běžela a doběhla jsem tam asi o 5 minut pozdějš ale stihla jsem a udělala zápočet. Takže moje skóre je teď 4/7 zápočtů :D a zbytek v lednu+ zkoušky který stejně nedám :/. Večer jsme to šli se spolužáky řádně zapít a domu jsem přišla asi v jednu ráno. Jako spolubydlící už po mě chtěli vyhlásit pátrání :D protože jsem vlastně odcházela nějak po 12 a říkala jsem že kolem 4-5 budu doma.. ehm já přišla v jednu ráno :D a nějak jsem zapoměla jim odepsat na sms co mi psali, sem zlá no :D. Ale řeknu vám kdybych v sobě neměla tolik skleniček vína tak bych se dost bála jet o půlnoci Prahou domu :D. Ve čtvrtek jsem neměla sílu vstát do školy, tak jsem tam ani nešla a spala tak do oběda. Pak jsem zbalila věci a čekala na bráchu kterej pro mě kolem 4 přijel a jeli jsme dom. V pátek jsem byla za bejvalýma spolužákama na mojí bejvalí střední, bylo to zvláštní. Pak jsme se domluvili že půjdeme na bowling kterej mě strašně baví a pak se nám klasicky něchtělo domu a chtěli jsme oslavit Vánoce, zápočty a někteří šprti už i zkoušky (popravdě nechápu lidi co maj třeba už 2 zkoušky v předtermínech, já sem ráda že stíhám zápočty) . Sobotu jsem prostě prospala, potřebovala jsem zase dospat celý týden a ty dvě noci :D. Večer jsme udělali stromeček a válela jsem se s cukrovím u filmů. Dnešek je podobnej, vstávala jsem ve dvě odpoledne, dobalili jsme dárky, teď si chci pustit LOL,Lásku Nebeskou a pak další a další filmy. A hlavně nechci do 26.12 slyšet o školy, prostě do 26 o škole nevím, zatím o jde :D14 December 2013

14. december 2013 at 12:03

OK, ani nevíte jak se těšim na vánoční prázdniny, hlavně na ten spánek :D. Tento týden jsem toho zase moc nenaspala a jsem úplně mrtvá. Úterý bylo trochu víc náročnější ve škole ale mám už jeden zápočet uííí :D, udělala jsem si "odměnovou" večeři- palačinky ♥ a v 10 večer nás napadlo že by jsme mohli udělat stromeček, náš první :). Pak jsem šla asi na 4 hodiny spát, vstávala jsem v půl šestý abych stihla školu na 7 :/ (naposled jupíí, to se budu divit až budu mít příští semestr skoro každej den od 7 :D). Ve středu odpoledne přijela A. , strašně jsem se na ní tešila protože jsem jí asi přes měsíc neviděla. Večer jsme si objednali pizzu, udělali popcorn a udělali si filmovou noc. Spát jsem šli kolem 4, já v 8 vstávala do školy, na zápočťák z angličtiny a řeknu vám jsem ráda že jsem si dala A2 i když bych měla mít minimálně B2 aspoň jsem se na ten test nemusela učit a po té noci to bylo i tak moc těžký :D ale snad to mám. Pak ze školy jsem jela rovnou za A. a M. a šli jsme nakupovat, já jsem si nic nekoupila. Prostě se mi nikde nic nelíbilo no a nějak jsem neměla náladu si zkoušet oblečení a odpoledne jsme zakončili ve starbucks ♥. Večer jsme strávili doma oslavili jsem společně Vánoce. Ráno jsme museli vstávat už v 7 na bus protože jsme chtěli jet domů fakt brzo. A jo spala jsem zase v buse :D ono když spíte 4 hodiny denně tak usnete všude (tenhle týden jsem usla ve škole na přednášce, v metru což nebylo dvakrát fajn :D). Včerejšek jsem prostě prospala, potřebovala jsem dospat těch pár dní, koukala jsem na 3 řadu Revenge a ignorovala školu. Dneska to vidim pdobně :D ne nesmím. Vstávala jsem po 11, teď jsem si dávám snidaňo-oběd a asi tak za 2 hodiny pro mě přijede mamka a půjdeme spolu nakupovat, no chce se mi :/ :D a večer mě čeká učení :/ ale už jenom 4 dny a mám prááázdniny :)))

------------------------------------------------------------------
Včera jsem už byla donucena si sepsat co chci v Vánocům. Letos jsem moc nevěděla co. Nakonec si přeji další zásobu bodysprejů od Victoria´s Secret, jsou prostě nejvoňavější. Pak bych chtěla nový telefon, obří paletku stínů, knížky, sluchátka, nový tangle teezer, nějaké šampony a tak no.
8 December 2013

8. december 2013 at 14:00
When you try your best but you don't succeed
When you get what you want but not what you need
When you feel so tired but you can't sleep
When the tears come streaming down your face
When you lose something you can't replace
When you love someone but it goes to waste
Could it be worse?
hosting obrázků img24.eu
Prostě nechápou jak může být 8 prosince, prostě nějak mi nic nedochází. Venku je sníh, mám pro všechny nákoupený dárky ale stejně nějak mi nepřijde že budou tenhle měsíc vánoce, silvestr really? Týden v Praze byl jako každý jiný. Ve čtvrtek jsem jela domu hned dopoledne, prostě nějak se mi nechtělo na ajinu kde se stejně nic novýho nenaučim. Dala jsem si domu věci a šla jsem nakupovat dárky, domu jsme si přinešla jedno z mích oblíbených jídel sushi a až do noci jsem koukala na Gossip Girl, 6 řada je stejně nejlepší :). V pátek jsem vyspávala do dopoledne, vždycky prostě potřebuju dospat celý týden co spím tak 3-6 hodin denně. No dala jsem si snídanooběd a šla jsem na procházku se psem, mám strašně ráda když je čerstvý sníh a ještě k tomu sněží, je to krásný. A navíc z našeho jinak lazy psa se stává hyperaktivní pes a na vodítku je něco strašnýho ho udržet, takže mě asi 3x sejmul :D a pak už jsme to vzdala a pustila ho z vodítka. Jako má něco přes 20kg a v pohodě utáhne mě s 50kg :D, jestli mě někdo pozoroval tak se musel fakt bavit :D. Zbytek pátku a v sobotu jsem dělala nějaký věci do školy, koukala na GG a vypila x litrů horký čokolády ♥. Dneska jsem spala jenom do 12 :D a ještě mám tak nějak ráno, zabalila jsem dárky protože půlka zůstává doma, půlku vezu do Prahy a teď musím udělat ještě nějaký věci do školy, chci si zahrát na piano a konečně se podívat na TVD. A zítra zase zpátky domu do Prahy a tentokrát přijedu až na Vánoce, na víkend přijede A. a už se na ní strašně těšim :). Plánujem jak oslavíme Vánoce, půjdeme na vánoční trhy a samozdřejmě nakupovat :))

hosting obrázků img24.eu

2 December 2013

2. december 2013 at 9:48
10 days to credits week
17 days to Christmas Holiday
22 days to Christmas
37 days to exams
And "just" 209 days to Summer holiday :D
Dear life. Are you kidding me?Nevěřím tomu že je prosinec, prostě ne :D. Jako mám pocit že nějak cestuju časem nebo co. Ještě snad minulý měsíc bylo září a já šla poprvý na vysokou, a teď jako už má být prosinec, zápočťák a zkouškový jako nějak nestíhám. Stejská se mi po střední, kde ste vlastně půl roku skoro nic nedělali pak jste to zachránili měsíc nebo 14 dní před vysvědčením a měli jste klid. Teď mám pocit že sice do školy skoro nechodím ale musím toho dělat 100x víc a to mám 5 předmětů :D jako konec. Tenhle víkend jsem si fakt chtěla užít protože teď pojedu až do Vánoce, dneska mě čeká jeden test, zítra další, ve středu prezentace. K tomu musim udělat milion úkolů, vyžebrat nebo si vypsat zápisky k zápočtovým testům. Chci prázdniny prosím :D. Víkend jsme prostě proflákala, potřebovala jsem si trochu víc psychicky odpočinout po minulém trochu zase crazy týdnu. Pondělí nebylo fajn, do 1 do rána jsem se učila na test, uměla jsem všechno, v testu pak byla polovina věcí co sem věděla a polovina co ne takže 50% a sem ráda. Úterý, to bylo fajn byla jsem si na jednom cvičení a pak napsat na další cvičení test. V jedenáct večer nás napadla úžasná věc, péct perníčky :D. Takže jsem šla spát asi ve 3, v 6 sem vstávala do školy story of my life. Spala jsem tři hodiny a celý den jsme někdě lítala a byla jsem pořád strašně akční (někdy svoje tělo nechápu :D), středy mám teď strašně ráda i když vstávat v šest je hrůza ale pak vždycky deme někam se spolužákama a prostě mám je strašně ráda, nasmějem se. Čtvrtek jsem myslela že nepřežiju, spala sem do 9 a měla jsem pocit že jsem spala tak 5 minut a celý den sem byla úplně mrtvá, nic mě nebavilo. Pak jsem zase měla nervy že nestihnu přes půl prahy dojet na bus ale nakonec jsme ho stihla a zbytek dne sem proležela doma v posteli. Pátek byl fajn, spala sem do dvou do odpoledne :D jako asi rekord. Pak jsem byla ve městě, naplánovala nějaký dárky a příští víkend je už chci jít koupit. Soubotu a neděli sem prostě proválela doma, udělala jsem si v pokoji vánoční výzdobu, koukala na filmy a seriály. A dneska zase jedu do Prahy, cestou se chci naučit na dnešní další test, je to předmět který mě baví takže to mám zachvíli naučený (další věc co na sobě něchápu proč věci co mě baví se dokážu naučit za chvíli a pak to co naprosto nesnášim mi do hlavy nejde?). Teď jdu dobalit věci, namalovat se a půjdu na bus, a docela se těšim na čtvrtek až zase pojedu domu :D