October 2013

Before than start 2014

20. october 2013 at 10:28
Dneska trochu jiný článek. Sepsala jsem si věci které chci stihnout do konce roku. Není jich málo ale věřím že to tohle vše splním :)


1)Upéct perníčky na Vánoce
2) Koupit si body sprej od Victoria´s Secret - Love Spell
3) Koupit si svíčku od Yankee Candle, Vanilla Capcake ♥
4) Koupit nové pouzdro na ipad
5) Nakoupit vánoční dárky
6) Vyzkoušet nějaké nové jídlo
7) Udělat všechny zápočty do vánočních prázdnin
8) Jít sama na podzimní procházku
9) Koupit si nějakou novou dekorativní kosmetiku
10) Být víc s naším psem
11) Chci aby letos byli zase bílé vánoce :)
12) Proležet jeden celý den v posteli se seriály
13) Koupit si oblčení na zimu a zimní boty
14) Přečíst knížku " Hvězdy nám nepřály"
15) Mít u nás v bytě párty s hoooodně lidma :D
16) Být celý víkend se svou nejlepší kamarádkou


18 October 2013

18. october 2013 at 16:38
"You can be the ripest, juiciest peach in the world and there´s still going to be somebody who hates peaches"Fajn pořád ráda chodím do školy ale už o něco míň :D. V pondělí jsem jela teda do Prahy až odpoledne a jen tak jsem stihla školu (no stíhala bych normálně jenom prostě chuť na bagetu z boulevardu byla silnější :D). Úterý, to bylo divný. nechtělo se mi vstávat, měla jsem cvičení kde jsem spíš spala. Pak sem se zase dozvěděla jak mě kde a kdo zase pomlouvá že jo a odpoledne jsem měla ještě jednu přednášku. Zbytek dne jsem strávila v posteli s HIMYM a kolem osmé večer jsem šla s M. nakoupit nějaký jídlo. Pak že už by jsme konečně mohli vymalovat její pokoj takže jsme celej její pokoj vyklidili, namíchali barvu a malovali do dvou do rána :D. Jako ten pocit když jdete spát v půl třetí a na telefonu si nastavujete budík, a tam do vstávání zbývájí 3 hodiny :D to potěší. Takže jsem vstávala v půl šestý (bože proč mám povinný cvičení od 7 proč?), měla jsem pocit že jsem spala tak minutu. Jo dřív sem nesnášela pondělí, teď nenávidim středy od , špatnej vtip ;). ve středu jsem šla spát už v deset, měla jsem pocit že usínám za chůze. Ve čtvrtek sem měla mít přednášku od 9 myslím a když jsem v osm vstávala pršelo a prostě chuť jít zpátky do postele mě přemohla :D. Vstávala jsem asi v deset, zabalila si věci a jela domů (ne neměla jsem mít další dvě přednášky, vůbec :D). Jak sem pozdějš zjistila z mích známích tam nebyl nikdo a co bych dělala ve škole sama, no nebyla bych tam sama ale víte jak to myslim ne :). Přijela jsem někdy po 12, pes mě vítal jak kdybych nebyla doma rok :´). Dala jsem si vanu a trochu víc jsem se přejedla, mám vždycky pocit že jsem týden nejedla. Snědla jsem za včerejší odpoledne teda, 5x toust s nutelou, malou misku zmrzliny a jednu malou pizzu, jako stydím se za sebe :D takovýho zdravýho jídla že. Dneska žranice pokračuje, ráno jsem měla palačinky, k obědu něco jako masový kuličky z ikei a teď už mám zase hlad :D. Jako když týden žijete na jogurtech, rajčatech s mozzarelou a bagetách, mekáči tak plná lednice se musí využit. Za ten +- měsíc co jsem v praze jsem zhubla asi tři kila takže za chvíli budu mít zas 45kg jako já nechci :D tak to musim vyvážit o víkendech ne. No tomuhle víkendu se ani víkend říkat nedá, začínám být nemocná takže se zase jenom válím v posteli, horké vaně a při tom koukám na TVD, HIMYM a nebo se snažím učit na první zápočtový test kterýho se snad bojim víc než maturity :D a už přestávám doufat že se to do pondělí naučím a smiřuju se s tím že půjdu ke zkoušce kterou nemám šanci udělat...true story of my life ;)

nejoblíběnější písnička/kapela pro poslední asi týden ♥. A tahle část textu z jedné jejich písničky sedí přímo na náš život v Praze :D "No food to eat, all the money's been wasted from last week"

13 October 2013

13. october 2013 at 19:09
Odpuštění znamená poslat pryč to, co bylo, uvítat, co bude a souhlasit s tím, co je...
Uteklo asi skoro čtrnáct dní a já mám pocit že utekl tak půl rok. Stalo se tolik věcí a z lidí co si navzájem veřili se stali lidé kteří si navzájem nevěří. Nechápu to. I já jsem se změnila až mě děsí jak rychle a že to na sobě poznám. Za těch 14 dní jsem zjistila komu můžu doopravdy věřit, na koho se nám radši vykašlat protože se stejně od toho člověka dozvím že jsem úplně hloupá že se vůbec starám a poznala jsem několik fajn lidí se kterými je mi dobře. A dá se říct že jsem si na Prahu zvykla, asi až moc rychle mi přijde. Odjela jsem už v neděli s M. nechtělo se mi být doma a ani pak to nebylo zrovna dvakrát užasný že, z neděle jsem se poučila že už se budu starat jenom o sebe, jo je to sobecký ale ušetří my to spoustu trápení. Pondělí, do školy jsem šla až ve dvě a vrátila jsem se kolem 8. S V. sme napůl vypili flašku vína a měla jsem ještě horší náladu než v neděli. Úterý, aneb den trapasů,to co se mi stalo sem snad ani nemůžu napsat :D ale byl to fajn den, večer po škole jsem byli s M. ještě v centru. Koupila jsem si nový svetr, rtěnku, lak na nehty a byli jsem ve starbucks. Středa, vstávala jsem asi v 6 :/ takže sem spala tak tři hodiny, do školy jsem šla v polospánku a odpoledne sme s M. vyrazili do Ikei ještě pro nějaké věci. Čtvrtek, nejlepší den celého týdne :D. Dopoledne jsem byla na jedné přednášce, pak jsme si do 5 se spolužáky seděli v hospodě (museli jsem se poznat že :D) no a pak zpátky do školy na další přednášku kde nám neskutěčně hrabalo. Pak jsem už jela domu, udělali jsem si společnou večeři a asi do dvou sme si povídali a tak. V pátek jsem vstávala asi kolem 9 a jela jsem domu. Vy co už nebydlíte doma tak víte že plná lednička je největší radost dne :D. Víkend jsem strávila doma, koukla jsem se na nový díl TVD a válela jsem se jen v posteli. Do prahy jedu až zítra dopoledne a asi půjdu i s věcma rovnou do školy protože domu to už asi nestihnu no. Mějte pěkný týden :))

5 October 2013

5. october 2013 at 10:48

Tak mám za sebou stěhování, první týden na vysoký. Neděle byla trochu šílenejší než jsme čekali. Nastěhovat naše věci, nákupy v ikei, uklízení bytu ve kterym byl šílenej bordel a špína ale jinak je moc pěknej, pak sestavit nábytek a vybalit všechny věci. Skončili jsem asi ve dvě ráno úplně mrtvý :D a ještě že jsem šla až od dvou do školy. Strašně jsem se bála, na mém oboru jsou nikoho neznala a ani jsem nevěděla skoro kam mám jít :D, ale zvládla jsem to a po prvním dnu už jsem znala pár lidí, můžu říct že jsou všichni fajn a dost se zatím nasmějem :)). Škola docela jde, zatím ale už teď se bojím že to budu asi těžko zvládat, ale uvidíme. Pondělí a úterý bylo fajn, ale ta středa tu by jsem nejradši zapoměla :D. Měla jsem od 7, zaspala sem, nesnídala a ani jsem neobědvala, pak se mi povedlo si rozbít ipad a nakonec mi v pokoji praskla žárovka :D jako úžasnej den. Ve čtvrtek jsem měla od 9, zase jsem zaspala že jo, k tomu jsem ještě nějaká nemocná ale naštěstí sem měla jenom jednu přednášku pak jsem jela do bytu,zabalila si věci do mého minikufru a jela jsem domu protože čtvrtek je pro mě nový pátek :D ( v pátek nemám školu uíííí :D ). No a než jsem odjela tak jsem si ještě jela koupit novej ipad protože bez něho už nemůžu existovat když mám noťas doma. Koupila jsem si ipad mini a do vánoc budu jíst asi jenom suchý rohlíky :D. Zbytek čtvrtku,pátek jsem celej proležela v posteli a dnešek bude to samí, nechci být teď nemocná a zítra asi zpátky do prahy, nebo až v pondělí no ještě uvidim :)