September 2013

24 September 2013

24. september 2013 at 19:20
Poslední dobou nemám ani náladu sem něco psát. Doma skoro nejsem a ani nechci. Celý víkend jsem byla u M. A když sem doma tak co nejdíl spím, pak si dám nějakou snídani a du s někym ven vrátim se kolem 9 a zavřu se v pokoji a zase jdu spát. Těšim se na neděli, už se konečně odstěhuju. Už mě nebaví se o něco hádat, pořád si něco obhajovat proč co jak chci. Zítra jedu s V. do Prahy na celej den a ty zbylí tři dny nějak přežiju. Musím dobalit ještě poslední věci a zařídit ještě pár věcí a tak. V ponděí už začínám chodit do školy a se i docela těšim, na novu školu, nový lidi a hlavně na bydlení s mojema ♥ :))


19 September 2013

19. september 2013 at 17:47
we're happy, free, confused and lonely at the same time
--------------------------------------------------------Chci ještě prázdniny! :D Už jenom 11 dní prázdniny :/ a 9 dní doma. Poslední dobou sem nějak nestíhám psát. Minulý týden ve čtvrtek jsem byla s F. a M. se podívat na střední kam sem chodila na pár bývalých spolužáků co maturovali. Něktěří udělali někteří ne :/. Jsem strašně ráda že to mám už zasebou, nechtěla bych maturovat letošní rok. Ve čtvrtek jsme to byli s těmi co udělali oslavit a taky to že M. UDĚLALA sloh uíííí :D. No a v pátek vstávání v 7 se slovy už nikdy nepiju (jistě) a pak směr Praha, zaplatit kauci na byt a podepsat smlouvy. O víkendu sme pokračovali slavěním na chatě u M. Pondělí jsem prospala a vlastně i půlku úterý, večer jsem se byla rozloučit s K. která na rok odlítá :/ ale přeju jí to :)). Středu jsem nečekaně neprospala, spala jsem asi do 9, byla venku se psem. Pak jsem přebrala oblečení který se se mnou bude stěhovat do Prahy pak sem zabalila věci který už můžou bejt zabalený (zimní věci, nějaký nádobí do kuchyně a tak) a zbytek dne jsem koukala na seriály protože tak hnusně dlouho zase nebylo. No a dnešek to samí že :D ale co mám prázdniny že :P. No a dneska sem konečně viděla svůj rozvrh a konečně se mi líbí :D. V pondělí chodím do školy od 2 a jediný den kdy vstávám dřív než v 8 je středa a to rovnou asi v 6 i když bydlim asi 10 minut pěšky od školy ale znáte ty ranní přípravy :D. Můžu říct že sem s tím rozvrhem fakt spokojená, prostě pořád si budu vyspávat, odpoledne budu chodit do školy a třeba budu i normálně spát, ne jak celou střední. Aneb moje problémy se spaním, neusnu dřív jak ve 2 ráno a vstávat v 6 každej den bylo strašný. Asi budu mít ráda pondělí, budu vstávat v poledne :P :D.


8 September 2013

8. september 2013 at 15:33
Now you probably think " I have everything " but one day you realise, that you have nothing


Ten pocit kdy si myslíte, že jdete jenom s kamarády ven, že se vrátíte tak max. do půlnoci domu a že bude spát doma...ehm :D. Včerejšek byl prostě šílenej. Vstávala jsem už v osm? asi kolem třetí sem šla za A. do města kde sme byli do večera pak jsme šli za ostatníma do parku, pak tak nějak do hospody, pak do klubu a nakonec jsme s M. F. a V. asi ve čtyři ráno skončili u L. protože se nám nechtělo domu. Tam jsme ještě koukali na fotky, blbli, vařili jídlo který nakonec nikdo nejed a tak. Pak sem asi dvě hodiny spala a v sedm sme vstávali protože L. musel do práce. To vstávání bylo šílený, sem neměla radši chodit spát vůbec. A jak nás tam spalo hodně na mě nezbyla deka :D a ještě otevřeli okno ne, takže mě k mojí rýmičce ještě šíleně bolí v krku. Ale užili jsem si to ne že ne :D. Domu sem přišla asi v osm, cestu kterou jdu normálně tak 20 minut sem šla snad hodinu, těžká noc :D. Ještě že jsem doma sama . Udělala jsem si maxi snídani protože tak nějak jsem naposledy obědvala a večer jsme měla jenom zmrzlinu. Chtěla jsem jít spát ale jak jsem se prošla, najedla a vzala si ibalgin tak sem se docela i probudila. Tak jsem si dala vanu, teď koukám na pll a ležím v posteli a čekám kdy usnu :))

6 September 2013

6. september 2013 at 8:41
People cry, not because they´re weak. It´s because they´ve been strong for too long
----------------------

Uííííí máme byt! :D. Ani nevíte jakou z toho mám radost. Konečně jsem se na jednom shodli. A sem ráda, že jsme si počkali až na tenhle i když sem měla strach, že už snad nic nenajdeme. Nejdřív jsme uvažovali o 2kk ale bylo to pro 4 lidi prostě moc malý a nakonec máme 3kk i se zahradou, sem nejšťastnější :D. I když je to dál do školy ale tak nebudu tam chodit každej den že jo :D. No v úterý sem byla s M. u maturit protože jak jí znám před školou by se otočila a šla domu. Bylo divný bejt ve škole do který jste chodili x let a teď víte že už tam nepatříte. Pak jsme byli odpoledne ještě posedět v restauraci, trochu to s nima předčasně oslavit a doufám že ten sloh zase M. neuteče o bod že :D. Ve středu jsme byla s V. v Praze na podzimních nákupech a přivezla jsem si jen kabelku, nic moc se mi nikde nelíbilo. Totiž jela jsem pro jednu košili a už jí neměli tak jsem si musela udělat radost :D. Čtvrtek jsem strávila v posteli a dneska asi taky, je mi ještě hůř než o víkendu. A zejtra večer "party hard" s mojema, umřu asi :D

2 September 2013

2. september 2013 at 16:28
And so ends our journey together
Necessary to say, nobody dies
Just only final stop
And so ends our time
There's nothing else
That's what happens
Something ends, perhaps something new will...
-------------------------------------------------------------------
Řekněte mi jedno, proč ten letošní rok tak utíká? Mám pocit že jsem asi minulý týden maturovala a před měsícem byl můj maturák asi žiju v jinym časoprostoru..asi. Takže minulé pondělí jsem byla fotit a na koních u kamarádky. V úterý "velká akce" :D to byl moc den. Původní plán bylo že půjdem s F. a M. jen tak do města na oběd a že budeme hledat ještě nějaké byty. Nakonec přišel ještě T. a V. No našli sme jeden na který jsem musela zavolat já. Nejlepší bylo jak F. zazvonil telefon a všichni vem to ty :D. Tak jsem si pokecala a domluvila na středu prohlídku. Po obědě že T. musí jet pro něco do Tesca tak jsme jeli všichni a pak že nás hodí zpátky do centra, nakonec jsme jeli k nějakýmu jeho kamarádovi do nějaký vesnice. Jo miluju lidi co vymýšlej takhle spontání věci :D. Ve středu jsme se byli podívat na byt a je úžasnej, vždycky sem chtěla mít kuchyň a obývak spojený. A je tam úžasná kuchyňská linka která je udělaná jako bar (nevim jak jinak to vysvětlit, prostě není jakože u zdi ale v prostoru, chápete ? :D). Čtvrteční dopoledne jsem prostě prospala, odpoledne sme byli s M. u V. a pak po obchodech protože jsem "nutně" :D potřebovala jedny legíny a samozdřejmě je neměli :/. A od pátku jsem zalezlá doma s PLL a čajem aneb jsem nemocná. Dneska jsem se smála všem co šli do školy :D jo mě to taky čeká ale až v říjnu :P. Zejtra už půjdu ven nebo doma umřu. Jdu s M. do školy protože zejtra maturuje, píše sloh z aj který jí předtím utekl o bod. Musím jít s ní protože ona je schopná se u školy otočit a jít domu :D. A mám menší problém, jenom mi řekněte jak vstanu v šest? Když jsem asi tak 4 měsíce nevstávala dřív jak v 10 asi nepůjdu vůbec spát, nemá to cenu když stejně usnu někdy ve 3. No a ve středu jdu s V. nakupovat, potřebuju novou kabelku do školy, boty na podzim a 424738 nepotřebných věcí že jo :D.

---------------------------------------------------------------------
Nejoblíbenější písnička poslední doby :)