July 2013

29 July 2013

29. july 2013 at 20:13
Takže víkend. Jak sem psala v minulém článku byli jsme na chatě tam to teplo šlo u bazénu aspoň nějak přežít. Ale včera to bylo šílený, odpoledne 39°C hrůza takže jsme jeli domu až asi kolem 9 kdy už nebylo takový teplo ale i tak. Dneska sem zase už klasicky vstávala v 11 :D na půl jednou jsou měla sraz s F, M a V v Mc. Aby jsme společně vybrali nějaký byty v Praze. Pár jsme jich našli, obvolali a příští týden si je jedeme prohlídnout. Domu se mi fakt nechtělo tak jsme s F. byli ve městě a asi v sedm sem přišla domu, jako nejradši bych si odstěhovala hned dneska. Nejsem doma ani ne půl hodinu a zase hádka kvůli blbostem. Fakt se těšim až budu domu jezdit tak max. jednou dvakrát do měsíce, už mě to tady nebaví no nic. Venku krásně prší a je bouřka, koněčně. Večer to vidim na vanu, nějaký jídlo a pár posledních dílů ze třetí série TVD :)

27 July 2013

27. july 2013 at 12:35
Chci podzim! :D. Jako v tomhle vedru ani nejde nic dělat. Včera sem vstávala už v šest protože náš pes strašně potřeboval ven se proběnout že a pak to celej den dospával, jako někdy ho dřív jak v jedenáct nikdo ven nedostane ale včera mu nějak hrablo asi. No pak sem šla ještě spát a spala sem asi do dvanácti ( i já to musela dospat :D). Pak sem byla za M. ve městě no asi v 7 sem došla domu a zase pustim si jenom jeden díl GG, jistě. Zase sem se dívala do noci že jo. Dneska sem vstávala asi v jedenáct, jak je to teplo tak bych pořád spala. K snídani jsem si udělala vafle ♥ a asi tak za hoďku už pojedem za našima na chatu. Jako nechce se mi, ta cesta bude hrozná a asi pojedu v plavkách :D ale těšim se na bazén :)). Užívejte si prázdniny! :)

25 July 2013

25. july 2013 at 17:54
"Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi "

" Nejbolestivější je dívat se do očí tomu, koho máme pořád stejně rádi, i přesto, jak moc nám ublížil "


Upřímně? Začínám se těšit na podzim :D jako to horko mě zabíjí. Celej tejden se jenom buď válim doma na balkoně protože v bytě máme strašný vedro a tam de aspoň nějak bejt, většinou tam koukám na filmy třeba včera jsem si pustila Spring Breakers a nebo sem venku s F. Ale hlavně proč se těšim na podzim, protože se odstěhuju s mojema třema dokonalejma do Phy, věc na kterou se těšim asi tak rok prostě už mě to doma nebaví, se neustále o něco hádat. No ale odvčerejška sme s bráchou sami doma tak to je fajn a v sobotu jedem už za našima na chatu. Nevim co psát nic se u mě novýho neděje. No nic končim, jdu vyvenčit psa a pak si asi vlezu do ledničky :D

18 July 2013

18. july 2013 at 16:17
Po dnešku sem úplně mrtvá. Vstávala sem v 6 :/ jenom sem se oblíkla, učesala, namalovala a jela jsem do Prahy na zápis. No nakonec jsem si vybrala tu druhou školu, kde jsme se na poprví necítila moc dobře ale prostě ten obor chci dělat a tak to nějak přežiju :D. Ale na druhou stranu dneska už jsem poznala jednu holku a jednoho kluka a oba byli fajn. A dneska to bylo docela fajn, všichni tam byli příjemný a hlavně ochotný takže se mi tam začíná líbit a navíc budu na škole pár lidma který znám tak tam nebudu úplně sama. A bydlet vlastně budu s mojema bývalýma špolužákama na bytě takže sem klidnější :D. No jak sem nesnídala takže sem měla šílenej hlad a měla jsme chuť na něco z PAUL takže sem první jela tam. Pak sem jela ještě do Palladia do Marks&Spencer pro jídlo. Koupila jsem nějaký čaje, ovesnou kaši, sušenky, cookies a tak. Ale na anglickej Marks&Spencer to nemá, třeba se jednoho dne dočkám a bude u nás Marks&Spencer jako v anglii, kéž by. No pak sem byla v LUSH se jenom kouknou a koupila jsem si tu pěnu do koupele a asi kolem 1 už sem jela domu. Do teď sem se válela :D chtěla jsem jít běhat ale je šílený vedro a cvičit se mi taky nechce. Tak si půjdu pustit LOL co mám půjčený a budu relaxovat :))


14 July 2013

14. july 2013 at 10:07
Tenhle tejden sem to trochu asi přehnala s tím že potřebuju víc pohybu :D. Ve středu jsem byla jezdit odpoledne na koních, no docela sem pak umírala. Na koni sem neseděla od podzimu a myslela sem, že mi upadnou nohy. No ve čtvrtek ráno sem myslela, že z postele ani nevstanu a to sem musela ještě do města. Protože jsem se musela jít s F. nechat vyfotit na takový ty malý dokladový fotky co potřebujeme na vš. Odpoledne sem se jenom válela u nový série PLL a umírala sem. V pátek to vypadalo podobně :D. No v sobotu ráno jsem si řekla že bych si mohla jít zaběhat když už sem začala jíst i zdravě ( řekla jsem že už žádný palačinky k snídani, obědu u večeři :D a žádnej mekáč) a tak že by to bylo fajn se "proběhnout" :D ehm, odpoledne jsem pak ještě běhala s mamkou po obchodech a večer sem myslela že zase umřu. Dneska to vidim zase na celej den válení se u seriálů a odpoledne na procházku se psem, na víc se dneska nezmůžu :D. A zejtra si chci zase zacvičit s aplikací Nike Training Club, kde mám odcvičeno asi 960 minut tak chci odcvičit na 1000 minut. Jo asi sem se zbláznila :D ale prostě mě to baví ten pocit po cvičení je úžasnej :))

9 July 2013

9. july 2013 at 19:47
Mám pocit že usnu v sedě ale jakmile si lehnu do postele nemůžu usnout? Prostě true story mého života. Takže začnu od středy do neděle, byli jsme u L. na chatě. Ani tam sem toho moc nenaspala, v neděli sme přijeli asi v 9 pak sem do jedný koukala na TVD - další true story mého života aneb kouknu na jeden díl :D. V pondělí sem vstávala v 6 abych stihla bejt na 7 u M. abych s ní jela hlídat děti jejího bráchy. V životě jsem nehlídala akčnější děti :D, naplánovali jsme že půjdem s nima do zoo.. ehm :D my sme byli unavenější než ty děti pak asi kolem 6 sme přijeli domu tak si hráli ještě venku a my jenom umírali :D. Ale bylo to fajn tak 7 let sem v tý zoo nebyla a byli sme z těch zvířat nadšený asi víc než ty děti :D. Asi kolem 10 sem jela domu, pak že zase si pustim "jenom jeden díl TVD" takže sem šla spát asi ve dvě no do peti sem nemohla usnout pak už sem nějak usla. Pak v půl jedný mě probudil F. když mi s A. volali že už jedou do města kde sme se měli sejít v jednu. Takže sem se rychle oblíkla, namalovala a běžela do města. Chodili po obchodech a tak. Asi v 7 sem došla domu, udělala jsem si ovesný palačinky s ovocem aneb snídaně v 7 večer proč ne že jo. Jako co se to se mnou děje nevim. Nemusim spát, jíst a teď mi přijde i namáhaví dejchat. Dneska večer plánuju se podívat po nějakym bytě v Praze a opravdu jenom jeden díl TVD, vykoupu se a půjdu spát a zejtra odpoledne mě čeká domluvený ježdění na koni. Chci umřít :D