April 2013

30 April 2012

30. april 2013 at 18:25
Začnu pátkem, kterej byl prostě nejlepší i když smutnej. Poslední zvonění bylo úžasný :D, dost sme se vyřádili. Pomstili jsme se všem lidem ze školy a nejlepší byl můj rozprašovač na kytky s octem :D, pak jak jsme všichni převlíklí jeli pro jídlo do Tesca, ani nemluvim o tom jak nás jelo v autě sedm no a nakonec oslava našeho krásnýho vysvědčení :). O víkendu jsme jeli na chatu, trochu jsme si odpočinula a taky sem napsala pár slohů z aj a češtiny. A od pondělí mám dá se říct "prázniny na učení ", jo ale prázdniny to fakt nejsou :D i když. Už druhej den se přemlouvám k učení ale prostě nic. Tak třeba dneska sem vstávala kolem dvanáctý, pak mi psal F. že de do města tak jestli pudu s nim tak jsem šla že jo, všechno lepší než učení :D no a přišla jsem asi před hodinou. Ale řekla jsme si že od 1.5 se učim jako fakt :D. Zejtra budu doma asi sama tak doufám že bude hezky, budu se učit asi venku ať se trochu opálim a ve čtvrtek jdeme na to :D. Zatim se nebojim ale to přijde. Pokud taky začínáte maturovat tak držim palce :))


24 April 2013

24. april 2013 at 20:09
Buďmě upřímní, chodit do školy v tomhle počasí se nám fakt nechce. Pondělí a úterý jsem tam ještě nějak přetrpěla abych si uzavřela známky a šla k maturitě. Budu mít nejlepší vysvědčení za celou střední, jednu 4 z matiky asi tři trojky a zbytek dvojky. Dneska jít do školy by byla škoda, bylo tak krásně. Tak jsme byli u L. na zahradě celej den, to jaro/léto mi fakt chybělo. Teď je jedno z mích oblíbenných období v roce. Zejtra na tu školu asi taky kašlu, ale ještě uvidim ráno :D jak se mi bude chtít vstávat. A v pátek naposled do školy, což bude nejvíc divný. No a příští čtvrtek už začínám maturovat, ve čtvrtek a v pátek a budu mít aspoň dá se říct jednu třetinu maturity. Na jednu stranu se těšim na druhou ne. A v sobotu se odměním nákupama v Praze, mám vyhlídlé baleríny, skinny jeans, svetr a jedno triko. Dneska už to vídím jenom na to že si přečtu pár otázek z EKO(řekla jsem si že každý den sei přečtu minimálně 5 otázek k maturitě) a dokoukám první řadi Revenge :)


20 April 2013

20. april 2013 at 20:49
Poslední týden nebyl zase zrovna nejlepší. Ve škole je to na nic, učitelé protivný jak nikdy a většina spolužáku s nimi. Doma to samí, už nemám sílu se hádat o tom proč sem nešla radši na gympl že bych to teď měla na vysokou jednodušší, že už nebudu od července bydlet doma, proč mám sedm neomluvenejch hodin. Mám pocit že doma už můžu fakt za všechno i když tam nejsem, klasika že. Fakt se těšim na červenec až se odstěhuju do Phy. Zatim sme ve fázy hledání pronájmu a minule už sme s F. hádali o barvu obývaku :D. Nevim proč ale tohle je moje velká motivace se začít učit k maturitě. Protože do září už to doma asi nevydržim. Tenhle týden sem odcházela ráno v sedm a vracela se kolem sedmé a dělala jsem radši že doma vůbec nejsem. A co mi udělalo aspoň malou radost tenhle týden bylo to počasí, dokonalost ♥ ve čtvrtek sem měla letos poprvý baleríny, vítej léto :)). Další co mi dělá už větší radost že se učím k maturitě (si nejlepší Nel :D) a taky sem začla cvičit podle Nike Training Club což je trochu zabijácký pro někoho kdo se pořád jenom někde vozí autem a vrcholem sportování jsou dvě hodiny tělocviku ve škole. Poprví když sem docvičila tu půl hodinu tak sem myslela že na místě umřu, ráno jsem skoro ani nevstala z postele a nohy mě boleli i když sem ve škole seděla, o chození do schodů ani nemluvim jak důchodyně sem si připadala :D ale řekla jsem si že si trochu vylepšim postavu tak tomu musim něco obětovat aneb sbohem čokoládo v jedenáct večer :´/. Ale baví mě to a to je hlavní ne :))14 April 2013

14. april 2013 at 16:41
Začínám mít pocit že ten poslední měsíc do maturity asi nedám :D. Ne že bych se kvůli maturitě nějak stresovala ale připadá mi že si učitelé myslí že jsme asi roboti a nepotřebuju vůbec spát ani si nějak odpočínout od učení a školy, taky na co žejo. Středa byla trochu crazy, nevim proč ale byla jsem vzhůru už v 5? pak úžasnejch 8 hodin ve škole který byli vlastně úplně zbytečný. Pak odpoledne s spolužákama kdy sem plánovala jít v sedm domu ale nakonec sem přišla kolem desátý, protože jsme mi museli najít kamínek pro stěstí na čtvrteční poslední písemku z matiky abych jí napsala a napropadla z matiky. V 10 sem se teda začla učit a v jedenáct sem to zabalila a šla spát. Nakonec jsem tu matiku napsala na 1- což prostě do teď nechápu, ale prej za to může ten kamínek :D. Pátek jsem nějak přežila a pak přišla sobota. Ráno vypadalo že bude hnusně ale nakonec odpoledne bylo krásně a venku jsem byla jenom ve svetru a bylo mi teplo, konečně. Večer jsme oslavovali u V. její narozeniny. Dneska si celej den slibuju jak se budu učit, no a co neučim se že a ani se mi tim učením nechce kazit tak hezká něděle. Prostě to nechám na zítra ve škole to stihnu :D. Mějte pokud to de normální týden :))

9 April 2013

9. april 2013 at 18:44
Fajn. přestávám mít pocit že se to všechno někdy k maturitě naučim. Sobotní noc dopadla tal že jsem asi v deset usla nad ekonomií a to jsem si plánovala jak pojedu do tří do rána, někdy příště :D. Nakonec bylo fajn že sem se vyspala, dopoledne mi psala M. že, chtěj s F. a L. se jít učit ven že je hezky tak že půjdem ven si někam sednout. Odpoledne sem teda šla a byla krásně teplo, no dobře na sluníčku ale už jo, teda aspoň po tom minulym tejdnu se sněhem. Jo jenže s nima se jít učit do parku je téměř nemožný že, děti moje :D takže jsme se vlastně nic nenaučili a večer už sem něměla sílu takže mám dokoukanou první sérii Revenge, sem fakt zlá. Pak zase krásnej sen v noci že, mám pocit že už ani nespim. Ráno se probudim unavenější než večer. Od rána mi nic nejde, všechno mi padá pak padám i já :D (vtipnější část dne :D) a navíc mi umřel ipod a chci si objednat novej ale apple store se se mnou nebaví :/. Mám pocit že, nehráblo jenom mě ale vlastně celý mojí třídě. Dneska sme si udělali pyžamovej den ve škole :D, ani nevíte jak mi budou chybět. Bude to divný je nepotkávat ale se třema z nich budu bydlet a ti jsou blázniví až dost :)). Mějte pěkný zbytek týdne pokud to vůbec jde .)


6 April 2013

6. april 2013 at 19:49
Poslední týden mám pocit že můj život se smrsknul jen na téma maturita. Možná je to dobře aspoň se začínám učit ale začíná mi z toho všeho dost silně hrabat. Jak jsem se bavila s mojí kamarádkou co maturovala minulý rok je to normální. Já si "normální" fakt už nepřipadám. Po tomhle týdnu mám pocit si akorát tak někam lehnout a spokojeně umřít :D. Když to tak vezmu mám ráda hektický život a nevadí mi pořád něco dělat ale čeho je moc je prostě moc. Aneb můj typický den, vstávám v šest pak jdu většinou od osmi do dvou do školy, ze školy du rovnou domu kde se už zase učím mezitím se vždycky kouknu na jeden díl Revenge a udělám si věčeri, vykoupu se a najednou je 11 v noci a mám jít zase spát abych v šest vstala, a k tomu pořád pocit že nic nestíhám. Připadá mi jak kdybych vůbec nespala ale to je spíš těma docela šílenejsma snama co se mi teď zdaj. Většinou hned několik za noc že. Třeba středeční sen, maturovala jsem z češtiny a neuměla jsem ani slovo česky :D prostě jsem mluvila jenom anglicky to by ještě šlo oproti tomu co se mi zdálo v pátek v noci. Přestěhovala jsem se s mími kamarády do Švédska? kde ale byla jakože naše škola ( jo v každym mím snu musí být moje škola? :D), no pak jsem najednou seděla s nějakym klukem v autě a řikal mi jak mě strašně miluje ale že už to nemůže takhle dál pokračovat protože mám za pár dní svatbu (to do teď nechápu jak můj mozek na tohle přišel :D) tak mě odvez jakože za mim budoucím manželem na nějakej statek plnej koní kde sem asi bydlela. Pak sem najednou byla v takovim kostele a všude bylo strašně moc bílý barvy, měla jsem na sobě mentolový šaty a pak byla najednou svatba, byla tam celá moje rodina a kamarádi a já sem utekla na ulici a všimla sem si že na druhý straně sedí v autě ten kluk tak jsem se tam rozběhla a najednou začlo po silici jezdit strašně moc aut a pak najednou za mnou běžela máma řvala na mě ať se okamžitě vrátím a já jí utekla, sedla si do auta a pak jsem se probudila. Čekám kdy se mi zase bude zdát o tom jak vraždim kamarády, že sem těhotná nebo že někdo zabijí mě. Jako asi mi už fakt hráblo. Dneska je sobota ale já poslení týden nějak něřeším co je za den, ani nevím proč prostě funguju jak robot asi. Vstávala jsem kvůli F. v šest jela jsem s ním na "výlet" protože jel dělat scio testy aby ho vzali na vysokou. Ještě že já dělám "jenom" příjmačky. Odpoledne až skoro do teď jsme byli oslavovat mámy narozeniny a teď píšu tenhle článek, udělala jsme si kafe a bude "party hard" s ekonomií, češtinou a anličtinou. Vidim to tam že jdu spát tak ve 3 :/