March 2013

29/03/13

29. march 2013 at 13:56
Nevim koho ten sníh dneska ráno naštval víc, jestli mě nebo našeho psa :). Ráno jsme byla docela překvapená když sem vyšla ven a tam sníh, normálně z okna nekoukám, šla sem jenom vyvenčit psa tak jsem se oblíkla a nějak neřešila jak je venku a pak překvapení že :D. Ani nevíte jak sem ráda že teď pár dní do školy zase nemusim, nevim proč ale zbývá mi měsíc školy a už me to tam tak nebaví. V pondělí sme sice měli jenom 4 hodiny ale i tak to bylo nějaký nekonečný, úterý sem nikam nešla a tak nějak sem to úterý prospala. Na středu sem měla plán být ve škole do půl 4, jenže po 2 hodině sme to s M. zabalili. Šla sem s ní k doktorovi protože potřebovala potvrdit přihlášku u doktora, pak co budem dělat tak že počkáme do půl druhý na F. až mu skončí škola. A pak že si půjdem sednout do Mc aspoň na kafe. Tak sme chodili po městě, pak sme potkali A. a seděli sní asi hodinu v autě (jo taky utekla ze školy :D, ve středu tam odpoledne byli v sedmi :D). Jo sem poslední dobou radši všude jinde než doma nebo ve škole :D. Čtvrtek, začli prázdniny, s F. sme byli fotit a po městě, šílená zima a večer oslava narozenin L. Dnešek vidim na "pyžamovej" den doma, sem nějaká unavená a ven do sněhu se mi fakt nechce. A víkend asi to bude stejný, mám pučený The Hills, udělám nějaký maturitní otázky a nějaký témata na příjmačky. Mějte hezký prázdniny :))


18/03/2013

20. march 2013 at 18:46
Začínám si myslet že jsem se v pondělí probudila v těle někoho jinýho :D. Vstávala jsem v půl šestý bez budíku dokonce jsem se ráno nasnídala a všechno stíhala, čtvrtletku z matiky sem napsala na 4 díky živote, pak další divnost psali sme z maturitních okruhů z EKO. Pozor popsala sem 2 A4 :D a dneska 86% z AJ maturity nanečisto takže 1 :D prostě se nepoznávám. Doufám že to vydží do konce května. V pondělí sem potkala kamaráda ze základky, nejvtipnější bylo že jsem ho nepoznala :D no tak neviděla sem ho asi tři roky no, je o půlku snad vyšší než byl a strašně ráda sem ho viděla. Člověk se kterým sem seděla celou devítku a kvůli kterýmu sem měla málem dvojku z chování :D. Dneska už to vidim jenom na vanu a postel s PLL po tom dnešním výkonu z Aj :D a taky sem docela unavená z těláku, dvě hodiny posilování. Už vidim jak zejtra nejvstanu :D


16/3/2013

16. march 2013 at 18:51
Koukám článek jeden za týden už je tradice tak proč to měnit, že :D. Poslední týden zase trochu crazy. A to počasí o to radši ani nemluvit, ani nevíte jak se těšim na jaro. V úterý a středu sme šli s M. ještě na praxi protože nám ještě dvě chyběli tak jsem šli místo školy. V úterý fajn až na tu zimu protože celej ten barák stěhujou takže už se tam netopí takže zima a ve 12 sme šli domu. Ve středu všude tuna sněhu, strašná zima a tak sme se cestou do "iglů" (čti do domu kam chodíme na praxi) těšili k topení na elektriku. Když sme tam přišli tak první co mi ještě nějak nedocházelo proč sou ty schody zasněžený a neuklizený když přece už od 7 pracujou a mi přicházíme po 8. Pak sem vzala za kliku a zamčíno že :D M. si nejdřív myslela že si z ní dělám srandu, tak sme asi do půl devátý čekali jestli nikdo nepřijede, nepřijel tak sme volali do školy že jako nemůžeme na praxi a po další půlhodině konečně někdo přijel a otevřel nám, pak zjištění že už nám odvezli i to topení jako dobrej joke. Takže sme dodělali faktury co sme tam měli připravený a šli sme domu. Ve čtvrtek přijdu do školy a další joke č.2. V pátek píšem velkej test z matiky, takže volnej pátek :D jako to co sem se nenaučila za 2 měsíce za noc se naneučim takže sem nešla do školy, takže math weekend :/ (Dear Math, you destroy my life). Navíc z toho mám noční můry, jako že sem dostala 5 a F. taky, že nejdeme k maturitě pak sme najednou někde ve městě v další chvíli je F. mrtvej a já ho táhnu přes celý město pak přes nějakej les do takovýho pěknýho novýho domečku kde jakože bydlíme společně s M. a já cestou přemejšlim jak jí řeknu že umřel aneb dnešní fakt úžasnej sen :/ Zjistila sem že čím sem v životě šťastnější tím mám šílenější sny a naopak. Dneska to vidim na math night a řekněte mi k čemu my bude nějaká parabola a hyberbola, bože. Mějte se pěkně :)


8. March 2013

8. march 2013 at 19:53
Žij a užívej, protože čas nevrátíš a zůstanou ti jen vzpomínky, ale ty už zůstanou navždy...

Nejlepší tejden asi za poslední dobu. Můžu říct že sem šťastná i přes to že sem asi jednu věc dost po*rala. Pondělí až středa sem domu zase chodila jenom spát. Taky protože sem celej tejden sama doma. Včera sem doma měla moje nejlepší (M a F. a V.) Po škole jsme jeli do Tesca nakoupit, rozhodli sme se že budem dělat pizzu k večeři. V sedm přijel L. a jeli sme s nim za jeho kamarádem na trénink a pak že si půjdem všichni někam sednout. Pak sme všichni jeli k nám a asi kolem jedenáctý jeli L. a kamarádem domu a mi že půjdem spát aby sme druhej den vstali, ale nakonec to dopadlo tak že jsme se asi do půl druhý všichni přemlouvali že půjdem spát a nakonec jsme šli ještě ven se fotit :D takový fotky a hlášky zase. Řekněme že tak v půl čtvrtý sem se dostala do postele a v půl osmý sme vstávali. Já usla ještě v autě. Ve škole sem docela dneska nemohla, nejhorší byla asi ta matika první hodinu :D navíc mě strašně bolí nohy, jo a nevim z čeho :D . Dneska sme měli jít na maturák, jo hned jak sme vstali sme to vzdali že nikam nejdem že dvě noci kdy by sme nespali fakt asi nedáme. Takže dnešní večer se budu flákat doma a půjdu brzo spát. Protože zejtra si M. vymyslela že pojedeme nakupovat do Phy a jedeme vlakem takže vstávání v 7 :/ proč? co jsem ti udělala? :D. Ale víte co já mám ráda takhle akční život takže mi to vůbec nevadí ale zase bych se někdy ráda vyspala do 10 že :))


3. March 2013

3. march 2013 at 12:33
Můj naplánovanej válecí den nějak nevyšel, včera jsem musela uvařit oběd, pak sem se už konečně donutila si uklidit pokoj protože křeslo co mám v pokoji bylo tak zaházený oblečením že už ani nebylo vidět :D a navečer jsem jela ještě s mámou do tesca. Dneska sem vstávala už v 9? udělala jsem si snídani do postele protože máme doma nějakou zimu, skoro vůbec mi netopí topení. A odpoledne se plánuju naučit 10 mat. otázek do EKO mám je na zítra :D tak určitě no. Měla jsem se je naučit o prázdninách a ne až teď v neděli, ale to bych nebyla já že :D. Mějte zejtra pěkný pondělí :))


2. March

2. march 2013 at 11:34

Spring Holiday


Poslední jarní prázdniny mám skoro za sebou, je to divný :D. Ale s jistotou můžu říct že to byli nejlepší jarní prízdniny. Oslava narozenin na kterou sme s M. chtěli zajít jenom na chvíli ale z hospody jsme pak šli ještě k L. kde sme asi do tří do rána hráli twistr :D , spontání výlet do Prahy ale sem na sebe pyšná skoro nic sem si nekoupila jenom paletku očních stínů ale zato sem si koupila zase mekáč a starbucks :D, ve středu sem spala u M. a ona u mě zase ve čtvrtek, koukali jsem na PLL a jo nemůžem se dočkat dalšího dílu. No a pátek sem už jenom mrtvě odpočívala doma a dělala mat. otázky z EKO ještě 3 a mám to. Jo potřebuju ještě jedny prázdniny :D. Dneska asi zase válecí den doma, s tim že musim dneska vařit oběd :/ takže jdu :)) Mějte pěknej víkend a pokud vám začali prázdniny tak záááávidííím :D