February 2013

20 February 2013

20. february 2013 at 14:21
Když už se konečně vyléčím z té chřipky tak přijde zase něco jiného. Tentokrát mám zablokovaný krk. Ráno bylo fakt "fajn", probudila sem se asi v 5 a šíleně mě bolel krk a nemohla jsem s ním vůbec hýbat, takže sem hned ráno zase běžela k doktorovi. Dostala jsem nějaký prášky na uvolnění svalů a do příštího týdne sem zase doma. Jako už bych taky někdy chtěla chodit do školy, byla sem tam teď jenom dva dny a zase tam týden nebudu k tomu další týden mám jarní prázdniny tak doufám že to do té doby už bude dobrý. Nechci o prázdninách sedět doma, ale už je to lepší než ráno teď už aspoň můžu mít hlavu rovně, sem ráda ž ty prášky zabíraj. Takže se válím doma, venku krásně sněží, udělala jsme si moje oblíbené jídlo- salát s kuřecím masem a pustim si GG. A takhle to bude asi další týden, neřekla bych že se mi bude chtít takhle do školy :))


15 February 2013

15. february 2013 at 12:06
Dlouho sem nenapsala, vím. Ale nebylo co, posledních řekněme tak 14 dní sem byla doma nemocná a nic zajímavějšího než válení se v posteli se nestalo. Sem doma asi 10 dní už vkuse a docela mi už z toho hrabe, máma mě nechce ani do školy pustit (jo já a chci do školy, divný vím :D) a náš pes je chudák. Nemám si s kým přes den povídat tak to chudák odnese on, už ze mně nemůže, včera se předemnou už dokonce schovával v koupelně :D. Dneska už se ale na večer aspoň dostanu z bytu, deme s rodinou na večeři, táta má narozeniny tak to jdem trochu oslavit a o víkendu sem mámu přemluvila na hory ale prej jenom když si vezmu dva svetry a troje ponožky :D, budu vypadat jak sněhulák. Užívejte si víkend a jestli vám začínají prázdniny tak jenom tiše závidím :))


1 February 2013

1. february 2013 at 11:02
Dlouho jsem nepřidala žádný článek. Prostě měla sem toho dost a teď když sem byla s F. týden na praxi tak zase nebyl čas. Tenhle týden docela fajn. Na praxi to šlo začínali jsme v osm a ve dvanáct už sme odcházeli, většinou sme dvě hodiny něco dělali a zbytek sme dělali že něco děláme :D. Měli sme s F. spolu vlastní kancelář ale bez topení? :D jako docela zima no. Pondělí bylo klasický pondělí, z praxe sem šla rovnou domu polomrtvá :D jako každý pondělí sem skončila v posteli s noťasem a PLL. V úterý odpoledne sem se sešla s B., bylo to zvláštní přes rok sme se nebavili, už sme si neměli co říct a teď je to asi zase jako dřív. Ve středu se nám s F. nechtělo domu takže sem asi od dvanácti do šesti do večera byla venku z toho začínám být zase nemocná a to že na praxi jsme bez topení tomu asi taky přidalo :/. Včera se mi už nikam odpoledne nechtělo jenom sem si byla jsem udělat radost v drogérii, koupila si nový make-up a řasenku. Dneska to vidím jenom na válení doma a v sobotu na bráchův maturák :)). A co mi udělalo tenhle týden asi největší radost? Za 10dní jestli všechno vyjde si budu užívat ve Francii, strašně bych chtěla jet aspoň na chvilku zase odtuď vypadnout. Strašně ráda cestuju :)). Užívejte si prázdniny :))