January 2013

23 January 2013

23. january 2013 at 18:59
Jestli nějakou část školního roku nesnášim víc než ten zbytek tak je to vždycky na konci pololetí. Tenhle týden jsem nazvala challenge week a redbull je nejlepší kámoš. Ono je sice fajn se skoro celej půl rok nic neučit ale pak se za noc naučit celej sešit neni zrovna fajn ale takhle to máme prostě asi všichni, a neřikejte že ne :D. Takže to teď tenhle týden vypadá že vstávám v šest, od 8 do 4 ve škole, domu přijdu v půl šestý a jdu se zase učit, najim se a jdu spát. Takhle je to už třetí den a už docela nemůžu a ještě mě máma "potěší" tím že sem v tý škole dýl než ona v práci, díky mami :D. Největší štěstí týdne? Rozhodně němčina vychází mi 3,49 yes protože další písemku už bych asi nedala v poslední sem rozuměla jedný větě a základním slovíčkám :D jak já ten jazyk nenávidim a přitom se docela snadno učim jazyky, z ajiny v pohodě dvojku ale s němčinou si prostě nerozumim to snad už i radši španělštinu než tohle :D. Tak mám jenom jednu hodinu tejdně a naposled sem tam byla někdy na konci listopadu :D, německy umim hůř něž německý dvouletý dítě a takhle na tom sme celá třída hlavně že máme druhej jazyk že jo. Těšim se na pátek, v 10:45 mi končí škola (další co nechápu na naší škole, celej tenhle týden do 15:50 a v pátek 3 hodiny :D) a pak po víkendu hezky na praxi na celý týden, ahoj prázdniny :))


20 January 2012

20. january 2013 at 18:52
Jak pátek hnusně začal tak hnusně skončil. V pět sem se začala chystat na maturák, v šest sem vyšla naproti F. šli jsme ještě na nějaký jídlo a cestou sme si koupili robby bubble, jak malý děti :D. Po sedmý jsme vyrazili na maturák, já v 10cm podpatkách ve sněhu :D paráda. Maturák nic moc, párkrát sme tancovali protože písničky taky nic moc, měla sem 3 melounový a v jednu sme s F. odešli, prostě nuda. Navíc M. dělá jako by sme se vůbec nepohádali, přijde a řekne mi že mi to sluší a myslí si že asi zase budeme nejlepší kamarádky a že jí odpustim to že mi lže. Domu sem se dostala až kolem druhý :D cesta domu je pěšky tak půl hodiny, my šli skoro hodinu, byla mi šílená zima ale zase sme si popovídali a vim že nejsem jediná komu M. ubližuje a lže, teď to vidim trochu jinak než v pátek. Víkend sem strávila v posteli, jak typický po všech maturákách, hroznejch týdnech a teď v zimě. Koukala sem na PLL, četla si knížku a něco se i učila. A zejtra zase škola, mám jenom 4 hodiny ale rozházené po celém dni takže škola do 15.50, za co? Mějte pěkný týden :))


18. January 2012

18. january 2013 at 14:17
Zima je zpátky, u nás je docela dost sněhu a -5°C. Už se docela začínám těšit na jaro. Ve škole tenhle tejden hrozný, jediný co se mi líbilo to že se mi od února mění rozvrh a budu mít jenom jednou týdně do 3 jinak do půl druhý. Konečně budu mít odpoledne víc času. Docela sem ráda že už je pátek i když zatim to je nejhnusnější pátek za poslední dobu, pohádala sem se s M., na*rala mě jak nikdy. Lže mi a myslí si že sem tak blbá že na to nepřijdu. Předchvílí sem přišla domu, venku je strašná zima, udělala sem si horkou čokoládu, píšu tenhle článek a dál to vidím na pár dílů PLL a kolem pátý se začnu chystat na maturák. Sice du jenom s F. ale užijeme si to spolu i když dneska bych nejradši nikam nešla, nejenom kvůli tý zimně venku ale taky protože prostě po tý hádce nemám náladu, zvlášť když tam M. bude taky. Ale nenechám si to od ní zkazit. Už se těšim jak zejtra budu spát do odpoledne, konečně se vyspim, dneska mě bráchův telefon probudil v pět. Myslela sem že ho zabiju :D, samozdřejmě sem už neusla že jo :))


14. January 2013

14. january 2013 at 12:08
Třetí den po maturáku a sem pořád nějaká mrtvá :D. Nezmůžu se na nic víc než na ležení v posteli s knížkou/noťasem a jídlem. Docela mě k tomu ještě bolí ta noha jak sem spadla. Našla sem v telefonu úžasný videa prostě to by ste museli slyšet, takový blbosti co sme řikali :D, prostě tohle bude další z nezapomenutelných zážitků s nima. Včera mi psal spolužák že jel domu z maturáku busem a probudil se až v Praze, takže sem na tom ještě dobře :D. Dneska dopoledne sem byla s mamkou v Praze, vrátit šaty a řekla sem že se jenom půjdem podívat do HMka že prej nebudu utrácet, jo mám novou kabelku, aspoň že jenom tu kabelku :D. Zejtra do školy, vůbec se mi nechce na 8 hodin, bože za co?


12. January 2013

12. january 2013 at 15:42
Tak a je po maturáku, strašně to uteklo ale bylo to krásný. V pátek ráno mě mamka odvezla do školy už rovnou i s věcma. Pak jsme odváželi ze školy výzdobu,tombolu a tak, na sál kde sme měli maturák. Pak jsme všechno připravovali, odpoledne sem byla u kadeřnice a pak ještě na líčení. Pak sme s F. zašli do MC na obědo/večeři a kolem 7 sme jeli zpátky, docela sem si "užívala" pohledy ostatních lidí na mě, jak kdyby nikdy neviděli učesanou a namalovanou holku na maturák. V půl osmý přijela moje rodinka a v osm sme začali, šerpování. Jako měla sem nervy že někde zakopnu, sem v půlce abecedy takže sem se chvíli nervovala asi 5 lidí předemnou sem si to prostě začala užívat (nebo to bylo tou melounovou co sme měli s M. před tím :D), na šerpování mě odved F. na nejlepší písničku a ani mi nějak nevadilo že na mě koukaj stovky lidí. Půlnočko se taky povedlo, do tomboli sme prodali všechny lístky a prostě sme na sebe pyšný že sme to vůbec zvládli :D. Pak asi ve 2 sme si chtěli ještě někam zatancovat tak nás šlo asi 10. Přes tu dobu co sme měli maturák našněžilo takže já v balerínách :D, ani nevim jak se to M. podařilo ale až když sme vyšli ven zjistila že si tam nechala boty šla v tom sněhu kousek bosa a pak nejlepší zjištění "Kde mám boty?" :D prostě už sme měli asi dost no :D. Pak je zvláštní že sme skoro vůbec nestancovali ale seděli sme s lidma se kterýma sme se seznámili na maturáku a jak kdybych se s nima znala už tak roky, úžasný byli :D. Tak sme vydrželi do 5 do rána než nás vyhodili že zavírají a tak že půjdeme ještě někam, jenže všude zavřeno že jo v 5 ráno :D ,tak sme asi 4 ještě šli k P. Bydlí sice kousek ale myslela sem že umřu v těch balerínách v tom sněhu :D, pak co se mi stalo. U něho doma na schodech sem se pěkně natáhla, prostě sem nějak nepočítala že by ty schody mohly klouzat, takže mám krásnou modřinu na chodidle. V 8 ráno sem šla domu, 27 hodin sem vydržela vzhůru, ztratila sem šálu a ještě k tomu nemůžu pořádně chodit. Prostě maturák jak má bejt a příští týden další :D10. January 2013

10. january 2013 at 16:59
Nejšílenější týden tohle asi bude, jako za poslední dny sem spala dohromady tak 15 hodin, namůžu spát k tomu se mi zdaj úplně šílený sny ani nechtějte vědět co :D. Mám pocit že ráno vstávám unavenější než když du spát, ráno vstávám na poslední chvíli, poslepu se namaluju, vezmu si něco k jídlu (vetšinou tatranku, já vim že ke snídani se nemá mami :D). V pondělí večer sem si připadala jak nějaká super žena, najednou sem se učila, vařila, pomáhala kamarádce s prací do školy, sepisovala sem tombolu k tomu mi píše x lidí na fb, klasika že jo :D. V úterý sme to s F. všechno zařizovali na úřadu ani ve škole sem nebyla, jak řek F. "na co do školy?":D. Ve středu sem byla 8 hodin ve škole a učila se jednu hodinu prostě dva dny před maturákem no :D. Balili sme tisíce lístků do tomboli, připravovali výzdobu, nacvičovali sme na půlnočko a tak. Dneska sem neměla jít do školy vůbec, nakonec sem šla ale jenom jako :D prostě sem byla ve škole ale ne na hodinách. Kolem poledne sem jela do Prahy pro šaty, do Starbucks a pak hned zase zpátky, nakonec sem jela s F., domu se mu nechtělo, má to tam teď těžký :/. Už aby bylo po tom maturáku, já si snad užiju asi až ten další maturák co půjdu :D. Držte mi v pátek palce, ať se nám všechno povede, někde nezakopnu a aby mi vydržel účes :D


6. January 2013

6. january 2013 at 16:00
Ty dva dny ve škole mi stačili a zejtra zase :/ :D, už mě to fakt nebaví. Těšim se na konec dubna to už nebudu chodit do školy. Ve čtvrtek sem myslela že nevstanu, nakonec sem se přemluvila, v polospánku sem se namalovala, vyžehlila si vlasy a šla do školy. Kde sem byla úplně zbytečně fakt jenom odsezenejch 8 hodin :D. Pátek? Upřímně? Schválně sem zaspala takže do školy na 10 :D přišla sem na hodinu volna a na jednu hodinu matiky, takže docela fajn pátek :D pak dvě hodiny v MC a to sem řikala že budu jíst zdravě, jasně :D. Od dvou do pěti nacvičování na maturák, myslela sem že mi umřou nohy na těch podpatkách, mám 12cm podpatky. Možná jako útěchu sem si koupila obrovskou milku a celou jí snědla(jo řikala sem že budu jíst zdravě :D). Včera jsme si doma tak povídali a prej že se budeme asi stěhovat, fajn :D tak zase zabalim po dvou rokách pokoj. Ale ještě to neni na 100%, ale odstěhovala bych se ráda, ten byt je v centru. Mohla bych vstávat v půl sedmý, do školy bych to neměla tak daleko a už jenom že je to v centru je fajn. Ale zase to všechno balit, no nechce se mi :D zvlášť když se mám tak za třičtvrtě roku stěhovat já sama. Je to těžký no :D sem zvědavá jak to dopadne. Těšim se na čtvrtek ani nevíte jak, jedu si pro šaty na maturák :)), a sobotní noc je jenom naše :D, bude to legendární nebo v to alespoň doufáme :D. Mějte pěkný týden :)

P.S: pokud mi někdo chce udělat radost, kupte mi nový BÍLÝ conversky ať můžu vyhodit ty moje skoro už šedivý :D


2. January 2013

2. january 2013 at 11:01
Směj se, pokud můžeš. Omlouvej se, jestli bys měl. Nechej plavat věci, jež nemůžeš změnit ani ty sám. Miluj hluboce a odpouštěj rychle. Nebuď smutná, protože život nestojí za pocit něštěstí. Lidé se mění a věci se kazí, ale vždy si pamatuj že ŽIVOT JDE DÁL!

Motto pro letošní rok..


Vypadalo to na po*ranej Silvestr, hlavně kvůli jedné osobě, kvůli které jsem musela změnit plány. Ono je sice fajn že vám někdo nechce ublížit a napsat vám pravdu, nakonec se jí pak dozvíte od někoho jiného a mrzí to ještě víc protože víte že vám ten dotyčný lže. Nakonec jsme skončila s rodinou na chatě a můžu vám říct užila jsem si to asi víc něž kdybych jela s nima na ty hory. Bylo mi to líto ale pak mě to přešlo, stejně mě Silvestr a nový rok nějak nebere. Prostě další rok, nic se nezmění jak si většina lidí myslí. Oslavila jsem s rodinou, trochu jsme se s bráchou opili ale jenom tak do nálady. Bylo fajn vstávat prvního ledna bez bolení hlavy a udělala jsem si tu nejlepší snídani, vafle :). Zejtra zase do školy, měla sem zejtra psát klasifikovací test nebo jak se tomu řiká z EKA a nakonec nic, neni EKO. Díky osude, protože nic neumim akorát se tejden už přemlouvám k učení. Prostě sem na to přišla, dokážu se učit jenom když vím že už je ten test/zkoušení zítra jinak prostě je mi to jedno. Příští týden si jedu pro šatičky na maturák, těšim se na ně, asi v nich budu i spát :D Mějte pěkný týden a vy co máte prázdniny ani nevíte jak závidím :))