December 2012

rok 2012

31. december 2012 at 13:12
Leden - začal pořádnou oslavou silvestra. Ostříhala jsem se a pak nadávala že jsem to přehnala. Chodili jsme plesat a měli se všichni ještě fajn.

Únor - jarní prázdniny na horách kde bylo -20°C. Skoro sem nechodila do školy a měla se pořád ještě fajn

Březen- jeden z nejhorších měsíců roku. Strašně sem se bála že ztratím jednoho z nejdůležitějších lidí v mém životě. Byl to pro mě měsíc strachu, naštěstí je ten člověk pořád se mnou :)). Pak plánování Londýna.

Duben - Všechno je zase fajn, jedu do Londýna s M.. Bydlíme u hostmum která vypadá jako dvojnice Briget Jones. Piknikujeme na Trafalgar Square, poprví jsem jela na London Eye, začínám nenávidět déšť, zničila sem dva deštníky.

Květen - Je mi 18, nic se nezměnilo. Ve škole je toho moc, mám pocit že se mi nic nedaří. A pak ten poslední týden v květnu, cyklisťák. Nejlepší výlet s mojí třídou (10 lidma ze třídy), kde jsme byli jako jedna velká rodina, utíkali se opíjet do lesa a zjistila jsme že i bez signálu, internetu se dá žít a když jste s lidma se kterýma je vám dobře nic takového nepotřebujete.

Červen - Posledních 14 dní školy, modlení se za 4 z matiky. Pikniky, čajky.

Červenec - první dovolená prázdnin s kamarády, přespali jsme na pláži další noc pak na mole (jo trošku opilí :D), pak se stalo to co se stalo ale bylo nám to jedno, byli prázdniny a proč něco takovýho řešit

Srpen - dovolená s rodinou, pikniky, chata s A. a její zelená s pivem :D už nikdy. Opravky z matiky který F. udělal :))

Září - zvykám si na školu a vstávání, začínám se bát maturity. Pár dní bydlení u F. Ůžasný zjištění mích rodičů že bylo vysvědčení a tys nám ho neukázala, pozdě ale přece že :D

Říjen - další hroznej měsíc, první hádky a lži, a konec října kdy sem ublížila člověku kterej si to nejmíň zasloužil a taky první sníh a mám šaty na maturák

Listopad - další hádky, rozchody a návraty, pondělní party hard u A. a zjištění že v pondělí už nikdy, scio testy a já se přestávám bát maturity-podle mě špatný znamení

Prosinec-měsíc lží a přetvářky, hádek ale taky Vánoc

_____________________________________________________

Kdybych si měla zopakovat tenhle rok vybrala bych si jenom Leden, Květen, Červenec a Srpen. Ostatní měsíce chci zapomenout, zvlášť prosinec. Ale alespoň se ukázalo že jsou v mém životě pořád lidi kterým nemám věřit a když vím že lžou jiným budou lhát i mě. Těším se na další rok, jenom pro tu 13 která je mé šťastné číslo ale protože mi tento rok přinese spoustu změn a snad i krásných chvil. V lednu mě čeká můj vlastní maturák a pak maturáky kamarádů. V dubnu a v květnu odmaturuju. Snad se dostanu na vysokou a odstěhuju se do Prahy a když ne tak chci někam do zahraničí, co tady, kde lidé dokážou jen ubližovat a využívat. Je tu pár lidí po kterých by se mi stískalo ale pořád by to bylo lepší...nevím co dál, nevím co mi příští rok přinese ale když si budu něco vybírat tak si vyberu srdcem ne rozumem, protože jenom tak pak můžu bejt šťastná...

Přeju vám krásný rok 2013 :))


28. December 2012

28. december 2012 at 15:38
Sem líná :D, nejradši bych jenom koukala na filmy/seriáli a spala. Včera jsem dopoledne čekala na balíky který mi měli přijít. Telefon i objektiv jsou skvělý takže takový další Vánoce :), pak odpoledne sem pak byla s F. a M. ve městě. Dneska sem vstávala ve 12 byla sem s M. venčit ty naše psy, venku je úplně úžasný počasí takže jsme šli na procházku. Teď si chci pustit film, dokoukat GG a zase budu jenom odpočívat, sem hrozná. Měla bych se učit protože v další pátek píšu písemku z EKO za celej půl rok a já umim nic :D fajn. A co na Silvestra? Vim že budu s kamarádama akorát tak trochu nevíme kam :D to bude zase akce, mějte se :))


26. December 2012

26. december 2012 at 10:20
Tak a je po Vánocích, celý rok se na ně tak trochu těšíte a pak je zachvíli po všem :). V pondělí sem vstávala hezky až v deset, pomohla sem mámě s obědem a připravovat věci na večer. Odpoledne sme šli celá rodina se psem na procházku. V šest sme večeřeli a pak sme si dali dárky. Moje největší dárky jsou ještě někde na poště :D a tak doufám že mi ten telefon a objektiv zejtra už přijdou. Dál sem dostala nový Vansky, nějakou kosmetiku, žehličku na vlasy a zásobu sladkostí :). V úterý sme byli na večeři u babi, asi po roce sem viděla druhou část mojí rodiny s kterou se skoro nevídáme a přejedla sem se úžasnou svíčkovou mňam. Moje další plány na prázdniny, dneska asi ještě válení doma :D a zejtra asi taky , budu čekat až mi přivezou ty opožděný dárky a pak někam asi s kamarádama, uvidíme :)). Doufám že jste si užili Vánoce a dostali ste to co jste si přáli :)

23. December 2012

23. december 2012 at 11:41
Asi se dočkám bílých Vánoce, přes noc napadlo přes 10cm sněhu, je to krásný. Ale stejně to nevydrží, před chvíli začalo pršet :/. Dopoledne sem byla s mamkou ještě dokoupit nějaký věci a jídlo. Zachvilku půjdu na oběd, mamka udělala moje oblíbený zapečený těstoviny mňam :)) a odpoledne jí pomůžu s bramborovým salátem. A plán na odpoledne, koukání na vánoční díly mích oblíbených seriálů. Zejtra asi nenapíšu tak pěkné Vánoce a doufám že dostanete to co si přejete. Věci co si přeju já jsou pod fotkama ;)


22. December 2012

22. december 2012 at 18:06
Ve čtvrtek jsem si už oslavila Vánoce, s kamarády. Bylo to nejlepší, s M. jsme udělali salát a řízky. Dali sme si dárky a bylo to jak kdybych byla se svojí rodinou a ne s kamarádama, jsou úžasný nikdy na tohle nezapomenu. Pak trochu víc party :D kterou sme si hodně užili, je divný že když sem byla v noci venku jenom v kraťasech že nejsem nemocná :D, šla sem spát ve 4 a v půl sedmý už sem vstávala abych pomohla F. uklízet a udělat snídani, všem nám bylo špatně jak sme se přejedli a pak trochu pili :D. K snídani sme měli vánočku co upekla A. a L. jí zapíjel pivem co zbilo :D . Pak do školy na 4 hodiny, málem sem usla ve škole když sme koukali v tělocvičně jak hrajou kluci florbal, pak sme chtěli ještě zajít někam na oběd ale vzdala jsem to a šla domu, dala sem si pořádný kafe a stejně sem u Skins usla prostě už tyhle noci kdy spim dvě hodiny nějak nedávám. Dneska na mě přišla ta pořádná vánoční nálada, dopoledne trochu sněžilo. Dneska a zejtra budu jenom odpočívat po čtvrtku a pátku :D, stáhla jsem si 2.sérii Skins tak budu koukat a ještě večer pomůžu mamce dobalit dárky. Mějte pěkný Vánoce :))

19/12/2012

19. december 2012 at 19:02
Za 5 dní Vánoce. Nepřipadá mi že budou Vánoce, nějak mi to nedochází. V neděli sem se na tu matiku vykašlala ani brácha mě nic nenaučil :D a nějakým zázrakem sem dostala za 3, díky bože za 6 bodů a za 4 na vysvědčení :D. V úterý sme do školy s M. F. a A. nešli, udělali jsme si takovej malej výlet že :D nákupy, povídání si s plyšákama pak mekáč a nakonec zpívání v autě, měli jsme dost a alespoň mi zvedli náladu :)) . Zejtra už tu školu nějak přežiju a pak večer Vánoce u F. prej už postavil stromek, my s M. uděláme bramborovej salát a řízky a ostatní přinesou nějaký cukroví, taky si chceme dát nějaký dárky a pak trochu party. A ráno do školy, už se vidim jak se mi zase nebude chtít vstávat a budu usínat ve škole :D. Včera sem ještě zabalila večer dárky a dneska už si budu jenom užívat že se nemusim nic učit. Mějte se pěkně ;)


16/12/12

16. december 2012 at 19:11
Je neděle a já sem víc unavená než v pátek :D. V sobotu sem byla na horách a nějak mě to moc unavilo, dneska sem třeba spala do jedenácti. Pak sme vyndali s bráchou stromek že ho nazdobíme a tak. Odpoledne sem usnula u PLL, spala sem do pěti :D spací nemoc asi, teď sem se asi hodinu snažila naučit matiku a asi se na to vykašlu k čemu mi budou v životě vektory a rovnice s faktoriály, fajn zase propadám z matiky :D. Chci ještě dneska napsat úvod mojí práce k maturitě a ještě zkusit tu matiku, takže spát asi nepůjdu a když to tak vezmu tak se pořádně vyspím až v sobotu :D fajn asi umřu :))


13/12/12

13. december 2012 at 19:01
Dneska konečně jedno volný odpoledne, pondělí bylo divný a škola nekonečná. V úterý sme se s V. na školu trošku vykašlali a jeli do Prahy ještě pro nějaký dárky, já si udělala radost náramkama, ty bych si mohla kupovat pořád trochu závislost :D. Ve středu sem byla ve škole do šesti? :/ :D, nacvičovali jsme na maturák a na půlnočko, tři hodiny na 12 cm podpatkách myslela sem že umřu :D myslím že ty boty nebyli nejlepší volba a na maturáku si užiju i když už to bylo lepší než když sem je měla poprvý na sobě. Zejtra si školu užiju místo tří hodin 7 :D proč? a pak asi do kina :)), na víkend se chystaj hory a to se těšim :)) a ve čtvrtek Vánoce u F. takže zase dvě hodiny spánku a ráno pěkně do školy :D těšim se až tam zase někdo z nás usne. Mějte se pěkně :))


8/12/2012

8. december 2012 at 9:58
16 dní do Vánoc :)), taky se letos tak těšíte? U nás napad krásně sníh tak už je to víc vánoční. Nakonec sem si nemoc prodloužila a do školy sem šla až v pátek, bylo to tam jak za trest :D měla sem sice jenom tři hodiny ale rozházené po celém dni takže první, třetí a pátou takže sem měla ob hodinu volno, o velkou přestávku sem měla chuť jít akorát tak domu. O víkendu se plánuju doléčit, už mě zase začíná bolet v krku :/, koukat na seriály a naučit se EKO. V úterý do Prahy s V. na vánoční nákupy, takže bych konečně mohla mít alespoň pár dalších dárků :)


3/12/2012

3. december 2012 at 14:02
Jop, sem nemocná. Od soboty se válim doma, upelkli jsme s mamkou perníčky, koukala jsem na seriály a dala si do pokoje světýlka když budou ty Vánoce :)). Řekla bych že za moji nemoc může tak trochu pátek :D, když sme o velkou přestávku jeli s kamarádem do tesca a já frajerka jela jenom v takovym svetříku, sem si řikala vždyť jenom předu ze školy do auta a pak zpátky jo jasně :D. Celej pátek byl vlastně takovej divnej, kamarád si rozbil telefon, já můj nejmilovanější objektiv :D kterej sem nakonec správila tak že sem si řekla ža když tam tu část co je napůl už venku zatlačim zpátky tak už to víc zničit nemůžu a nakonec funguje úplně normálně :D. V pátek sme ještě byli s M. a F. za L. do nemocnice a šli sme tam v tak divný náladě, v autě sme skoro nemluvili a nemůžu tomu do těď uvěřit ale když sme za L. přišli měla fajn náladu (stejně si s F. myslíme to že to nás jenom hrála :/) a tu náladu přenesla tak nějak na nás takže nám cestou zpátky hrabalo tak že sme si v autě zpívali a smáli se každý blbosti :D a pak jsme ještě šli do MC. A přísahám že až půjdu ve středu do školy, vezmu si pořádnej svetr a zimní boty, ne ty tenisky, fakt mami :))