October 2012

31/10/2012- Happy Halloween

31. october 2012 at 16:50 Diary
Dá se říct že dneškem mi začal víkend :D, chodim na praxi takže po dvanáctý doma, nestěžuju si :). Začala sem zase koukat na Skins k tomu sem si udělala horkou čokoládu a nemusim se nic učit. Jinak konečně sem si asi vybrala telefon, zatím to vidím na nějakou xperii, nevim do pátku se stejně nerozhodnu :D. A pěknej Halloween jestli slavíte nebo budete slavit :))

29/10/2012

29. october 2012 at 16:35
Beru zpátky to že sem se těšila na zimu, nevadí mi že padá sníh mrzne ale to že musim mrznout osm hodin ve škole kde je patnáct stupňů. Takže dneska celej den v bundě alespoň že od středy do pátku mám praxy. Dneska už to zase vidim jenom na kafe,postel, pretty little liars a pak horkou vanu je mi z tý školy hrozná zima. Jediný co mi dneska udělalo radost byli dvě karamelový milky ♥ co sem dostala a to že v pátek si jdu konečně pro novej telefon :)). Mějte pěknej tejden :)


26/10/2012

26. october 2012 at 16:25
Včera jsem se s K. dohodla že s ní půjdu dneska ke koním, bylo fajn po roce a něco zase jezdit. Moc mě to baví ale kvůli škole to bohužel nejde :/ a o víkendech taky moc času neni. Strašně mi to zase chybělo, jedzila jsem skoro šest let a pak ke konci i parkurový závody. Asi kolem druhý sem přišla domu, napustila si horkou vanu. ono od osmi do dvou bejt venku neni sranda zvlášť když je asi 5 °C a udělala jsem si horkou čokoládu. Teď si asi zalezu do postele a budu koukat na PLL, jinak koukala jsem na webkameru kam zejtra jedem na chatu a je tam -1°C a tak trochu víc sněží :D zejtra jedu do zimy :))


25/10/2012

25. october 2012 at 19:14 Diary
Ty tři dny sem ve škole nějak přežila, navíc jsme dostali s F. na starosti tombolu, fajn příští týden se deme hádat s úřednicema :DD. Dneska sem byla v Praze, po zjitění že má o víkendu sněžit a příští týden asi taky, by bylo fajn si koupit nějakou zimní bundu, nakonec jsem našla jednu pěknou v Gate. Obyčejnou černou s páskem, určitě víte :D, pak sem v TW si koupila další skinny jeans a předtím sme ještě byli na snídani ve Starbucks. Zejtra nevim co budu dělat, o víkendu jedem s rodinkou na chatu kde asi zmrzneme :D. Užívejte prázdniny ;)


21/10/2012

21. october 2012 at 9:59
Podzimní počasí co je teď mám úplně nejradši. Všude krásně barevný listí, kolem 15°C jenom co mi vadí že je ráno tma a hůř se mi vstává a když jdu domů už někdy taky bývá tma. Co novýho? Za poslední týden se toho stalo asi jako za měsíc a bylo toho na mě moc, a jak to vypadá jen tak se to nevyřeší :/....Jinak příští týden se chystám do Prahy na nákupy, potřebuju nějakou zimnní bundu a svetry. A konečně mám zamluvený šaty na maturák, jsou úžasný. Jsou světle fialové v pase mají takovou třpitivou stuhu ale není to nic kýčovitého, jsou prostě dokonalý :D, pani co mi je zkoušela tak mi řekla že jsou jak ušitý pro mě, fajn sem figurína na šaty :D. A zejtra zase do školy, naštěstí jenom dva dny a ve středu si udělám předprázdninový volno a pojedu do Prahy asi :D. O víkendu jsem zůstala doma, už asi třetí víkend za sebou (nevim co to se mnou je), včera sem byla se psem na procházce, musela jsem si uklidit pokoj, koukala jsem na druhý díl ze šesté řady GG. A dneska to vidim asi stejně no :D alespoň že se nemusim nic učit, sem líná... Mějte pěkný týden :)


14/10/2012

14. october 2012 at 10:30
Zase neděe a zejtra do školy :/ už mě to nebaví ale když to tak vezmu už jenom půl roku. Včera jsem byla za M., v sobotu ráno se vrátila a tak sme večer zašli s ní a pár kamarádama na kafe, dostala jsem od ní moje oblíbený Starbucs coffee. Dneska se budu asi jenom válet v posteli, pustim si nový díl Gossip Girl, a slíbila sem mamce že dneska uvařim oběd. Budu vařit tagliatelle s kuřecím masem, cuketou a smetanou, mňam :)). Odpoledne to vidím na pár dílů Pretty Little Liars a musim se podívat na eko, nechce se mi :/, naštěstí zejtra mám školu jenom do půl druhý. Mějte pěkný zbytek víkendu a i to nenáviděný pondělí :))

12/10/2012

12. october 2012 at 17:49
Každej článek poslední dobou začínám slovy " neměla jsem čas" :D, dneska tomu nebude jinak. Přes týden sme byli s bráchou sami doma a tak u nás bydleli F. a D. takže sem si na blog ani nevzpoměla. Nejlepší týden, zvlášť včera z nás museli mít sousedi "radost" :D, dneska sem zůstala doma. Dala sem byt do pořádku, protože když tejden vás nikdo nenutí po sobě uklízet víte jak to dopadá, už sme neměli ani žádný čístý příbory, talíře a taky sem se pořádně vyspala. Celej tejden sem chodila spát kolem druhý a v sedm sme už vstávali do školy. O škole ani psát nebudu, nebaví mě to tam ,chodim tam už jenom kvůli těm lidem tam a nejvíc bylo zabijácký úterý, od půl sedmé do čtyř. Co sme komu udělali to fakt nevim. Na víkend zatim nic neplánuju a ani se mi nějak nic plánovat nechce, asi zůstanu doma, začnu číst tu knížku v angličtině co sem si koupila a zejtra mi přijedem M. tak asi někam zajdem. Mějte pěknej víkend :))


6/10/2012

6. october 2012 at 10:35 Diary
Už jste mysleli že jsem s blogem skončila co :D, neměla jsem teď dva týdny moc čas, měla jiný starosti a navíc moje "úžasná" škola nám změnila rozvrh, tak že mám uprostřed dne třeba i dvě hodiny volno, což fajn fakt neni když musíte kvůli dvou hodinám odpoledne čekat dvě hodiny a pak končíte kolem páté, takže to vždycky s F. a D. přežíváme buď v Mc nebo si objednáváme pizzu. Ale říkám si už jenom půl roku pak uděláš maturitu a už tu školu v životě neuvidíš, doufám :D. Minulí víkend jsem byla u D. na chatě s kamarády, je fajn jet přes sto kilometrů daleko a na tři dny úplně vypnout. Tenhle víkend už asi tolik fajn nebude aneb čeká mě víkend s managementem, zsv a matikou :/. Jediný co mi teď dělá radost je že si volám s A. přes půl Evropy (mami těš se na účet za telefon :D) a příští týden přijede :)) a že začal podzim který je můj nejoblíbenější. Jak se máte teď vy? :))