September 2012

25/9/2012

25. september 2012 at 18:24 Diary
Úterý nemám ráda vždycky je to takovej divnej den a ten dnešní byl obzvlášť divnej. Probudila jsem se už v pět a nemohla sem znova usnout a teď už bych šla nejradši spát, nechala sem doma telefon bez kterýho jsem jak bezruká ale hlavně že mám foťák že jo, od rána kvůli rýmě skoro nedejchám takže zejtra do školy nejdu budu se léčit a teď když sem asi před hodinou přišla domu tak naši po třech měsících přišli na to že bylo vysvědčení a kde je to moje takže už asi hodinu dělám že hledám vysvědčení a dělám že nevim kde je :D. Ale na mího bratra nemám, když jako malý jsme schovávali jeho žákovskou pod kobercem :D, jako nasměju se doma někdy ne že ne :D. Doufám že jste měli taky takový "krásný" úterý, docela se bojim toho co mě ještě dneska čeká :D


Autumn and Winter Wishlist

24. september 2012 at 18:05 Others
Článek které budete znát spíš z "fashion blogů". Udělala jsem si wishlist abych si tak nějak uspořádala co pořebuji, co až tak tolik nepotřebuju ale udělo by mi to radost :)). Chtěli by jste víc takových článků nebo jenom deníček?

1. Obyčejné triko alepsoň jedno to se hodí vždy
2. Novou zimnní bundu, moc se mi zalíbil tenhle styl :)
3. Další skinny jeans ze Zary, protože tam ty skinny snad šijou přímo na mě :D
4. hodinky nemusí to být tyhle od Guess, spokojím se i s podobnými
5. Chloé, moje neoblíbenější vůně
6. sem šátkofil takže šátky nesmí chybět :)
7. svetr, je mi jedno jaké barvy hlavně aby byl teplý
8. ipod od apple, můj mobil už všechny moje písničky nezvládá :D chudák
9. tělové máslo od Victoria Secret s vůní broskví a květu třešně
10. podzimní boty, stejně jako minulý rok sníh nebude že :D
11. triko s dlouhým rukávem, ty bych chtěla alespoň tři
12. zimní boty a asi UGGs
13. novou peněženku protože stará má nejlepší léta zasebou
14. a 15. šampon a kondicionér od Aussie
16. odličovací pěnu ze Sephory
17. zimní šálu
------------------------------------------------------------------------------------
Co si těď vy přejete nebo potřebujete? :))

22/09/2012

22. september 2012 at 12:32
Nestíhám nic. Ze školy jdu nejdřív ve tři a domu se dostanu bežně kolem sedmý, a to pak už fakt nechci nic dělat. Vždycky ty čtyři dny přežívám jen díky tomu že se těšim na ty zbývající tři dny, kdy mám odpoledne nebo celý víkend od školy klid. Ale teď sem měla docela fajn týden, spala sem pár dní u F. protože byl doma sám a tak jsme tam s D. bydlely a sem zvědavá jak budu příští týden vstávat do školy v 6 když sem teď týden vstávala ve čtvrt na osm :D. Bydlí totiž pár minut od školy takže bych si rychle zvykla a na ty snídaně do postele taky :D. O víkendu budu doma, sem zase nějaká nemocná a už nechci chybět ve škole tak se musim za víkend vyléčit. Mějte se pěkně ;)


14/09/2012

14. september 2012 at 18:48 Diary
"Behind every beautiful thing there is some kind of pain"

Miluju pátky, od prváku mám jenom tři hodiny ve škole a kolem půl dvanáctý už někdy bývám doma. Takže mi dneska ani nevadilo že kvůli včerejšku sem spala asi tak tři hodiny, loučili jsme se s A. co na měsíc odjíždí. Ne že bych přišla dom tak pozdě, akorát znáte to nejdřív se nemůžete rozloučit pak přijdete důmů a nemůžete usnout. Na víkend plánuju hlavně odpočívat a nic se neučit, mamka slaví o víkendu na chatě narozeniny a tak tam budem celá rodina, docela se těšim. Odpoledne sme s bráchou řekli že by jsme jí mohli koupit dárek (pozdě ale přece). Jeli jsme koupit dárek, máme dárek ale ne balící papír, našli jsme jeden vánoční tak to bude mít vánoční :DD. Teď si udělám asi večeři a napustím si vanu a nebudu dělat nic jenom odpočívat a těšit se na víkend :))


12/09/2012

12. september 2012 at 16:17 Diary
Nebaví mě nic. Musim vstávat kolem šestý do školy, kde tak osm hodin denně poslouchám jak budu maturovat. Jediný co mi v tý škole dělá radost sou svačiny od F., přestávky a volný hodiny i když ty už taky ne, tak třeba v pondělí mám čtyři hodiny pak dvě volno a nakonec dvě hodiny, ptám se jenom, za co? Nejradši bych teď šla spát a probudila se v červenci příštího roku. V pátek mi na měsíc odjíždí A., co bud bez tebe dělat nevim asi v tý škole už umřu, chybí mi Londýn a prázdniny, bez kafe ráno nefunguju a ani nepočítám kolikrát sem dneska zmokla a kdo mě kolikrát naštval, jo mám teď "fajn" období...

10/09/2012

10. september 2012 at 15:09 Diary
Dlouho sem nic nepsala, byla sem nemocná a tak nějak bez nálady. Udělala sem si malý prázdniny no :D ale zejtra do školy, musim se učit angličtinu a ekonomii, vůbec se mi neche už to asi druhý den odkládám tak dneska už musim no mám obojí na zejtra :D ale no stress to zvládnu. Ale docela se i do tý školy těšim, doma se docela nudim. Ale zase dokoukala jsem pátou řadu Gossip Girl, koukala jsem na beauty videa na youtube a tak odpočívala. Zejtra si půjdu na osm hodin sednout do školy a až do pátku :/ a o víkendu s D. do Prahy, jo zase :D


4/09/2012

4. september 2012 at 17:17 Diary
Dobře už chci prázdniny :D aneb druhý den ve škole. Včera jsme byla jenom na hodinu ve škole tak to šlo, pak jsme byli s kamarádama v parku a tak. Dneska sem měla školu do půl tří, pak sme šli s A. do MC, měli jsme strašnej hlad a na něco chuť, jo budem tlustý :D. Před chvíli sem přišla dom, udělala sem si caprese a pustím si asi PLL a budu odpočívat a užívat si že se ještě nemusim učit a zítra ve škole do půl pátý a ještě k tomu odpo dvě hodiny tělocvik, za co? :D. Taky to u vás začíná vypadat jako na podzim? Miluju podzim :))

2/09/2012

2. september 2012 at 9:25 Diary
Asi před hodinou sem vstávala, musela sem se donutit jinak bych zejtra nevstala, chci se vidět jak budu vstávat v šest :D. Dala sem si snídani a asi se těď budu koukat na PLL a odpoledne ještě nevim :). Včera sme byli s mamkou v Praze, v palladiu a v Zaře. Koupila sem si nějaký svetry,trika a jedny skinny jeans. Pak jsme jeli do Ikei, koupili jsme nějaký věci do bytu a pak jsme šli ještě do Starbucks. Zejtra do školy no chce se mi ale co nadělám, na letošní rok se docela těšim zvlášť na můj vlastní maturák, už sem si vybrala šaty a chystám si je objednat, krásný, světle fialový :)) . Mějte pěkný první den ve škole a ať nemáte tak hrozný rozvrh :)