August 2012

who i am

31. august 2012 at 10:17 Others
Poslední prázdninovej víkend a je takhle hnusně. Dneska se mi podařilo vstát v 9, úspěch :D. Zejtra vstávám v sedm, jedem s mamkou do Prahy, chcem do ikei a asi do palladia. Dneska to vidim na celej den doma prší a nikam se mi fakt nechce a je tam dost zima, stačilo mi bejt venku chvilku se psem. Rozhodla jsem udělat takovou koláž "who i am" aby jste mě trochu víc poznali :)). Takže co máme společného a co naopak rozdílného? :)


30/08/2012

30. august 2012 at 17:58 Diary
Včera sme si s holkama udělali poslední letní piknik, je to smutný, už příští tejden do školy no že se mi chce. Začala jsem koukat na Pretty Little Liars, někdy mě tenhle seriál moc nebral ale včera sem si stáhla jeden díl a líbil se mi tak sem si stáhla celou první řadu. Dneska sem zase vstávala v jedenáct, měla bych začít vstávat dřív takže zejtra budu vstávat alespoň v osm. Dneska sem byla jenom s kamarádama v Mc, před chvilkou sem přišla domu a asi si pustim další díl PLL a uvařím si čaj. Musím si ještě užívat pohodu než začne škola :)


28/08/2012

28. august 2012 at 15:25 Diary
V pondělí sem byla ve škole s kamarádem na opravkách, vstávala sem v šest a sem zvědavá jak budu vstávat takhle každej den do školy. F. nakonec ty opravky udělal ale byli to nervy nejdřív jsme hodinu čekali než přijde na řadu a pak další hodinu na výsledky. Pak jsme zjistili náš rozvrh do čtvrtáku no a jako poslední rok bude stát za to, 4x do týdne mám osm hodin a v pátek budu chodit do školy jenom na tři hodiny takže tam spíš ani chodit moc nebudu. Večer jsme pak byli oslavovat se třidou že jdeme všichni do čtvrťáku. Dneska sem doma, nikam se mi nechce. Vstávala sem kolem 11, přivezli mi nový conversky který sem si minulý týden objednala. Zamilovala sem se do bílé barvy. Zejtra si chceme s A. a D. udělat poslední letní piknik a o víkendu plánujem s mamkou Prahu tak si snad ještě konec prázdnin užiju a vy si konec prázdnin taky užijte :))


26/08/2012

26. august 2012 at 17:10 Diary
Tak sem zpátky z chaty A. . Přijela jsem kolem čtvrtý, a asi půjdu spát. Dnešní noc teda spíš ráno sem skoro nespala, šli sme spát někdy kolem 6 ráno a ve dvanáct sme už vstávali aby sme všechno uklidili a tak. Takhle špatný ráno/poledne sem dlouho neměla, vim že už nikdy nebudu pít dohromady zelenou s pivem a zbytek si nechám pro sebe :D ale konec léta se musí oslavit. Zejtra jdu do školy :D doprovodit kamaráda na opravky, z matiky chudák :/ takže vstávám v šest abych všechno stihla takže asi umřu ale ne slíbila sem že půjdu. Mějte hezkej poslední týden prázdnin :))


24/08/2012

24. august 2012 at 10:27 | Nelli |  Diary
Včera jsme si s D. a A. udělali u D. na zahradě piknik, ovoce s čokoládou a nutelou mňam :). Domluvili jsme na víkend menší výlet k A. na chatu s kamarádama, na to se těšim poslední prázdninovej výlet. Nechci do školy, vstávat v šest a učit se ale zase se těšim na lidi tam. Dneska sem vstávala v půl devatý abych si zvykla vstávat dřív a ne v jedenáct jak sem si za poslední skoro dva měsíce zvykla. Udělala jsem si k snídani palačinky a asi zůstanu celý den v pyžamu, nikam se mi nechce možná odpoledne na procházku se psem, jo sem líná :)


Welcome

22. august 2012 at 19:29 | Nelli |  Others
Ahoj, vítám vás na mém blogu. Začátky nikdy nikomu nejdou, ani mě. Tohle je můj asi desátý blog a doufám že poslední :D, říkejte mi Nelli, je mi 18 a bydlím v jenom docela malém městě v České republice. Ve volném čase se věnuji kamarádům, focení, sleduju seriály, sportuju a tak. Časem se toho o mě dozvíte víc, na začátek to myslím stačí :))